Nation of dislocation: شیوع Omicron یک جنگ بی پایان جدید را علیه دشمن نامرئی دیگری به ارمغان می آورد.

[ad_1]

جاده های متعددی از طریق شهر موصل در شمال عراق وجود داشت که نیروهای آمریکایی 101 نفری در این مسیر بودندخیابان بخش هوابرد خطوط IED نامیده می شود. این امر به این دلیل است که تقریباً هر روز 30 تا 50 بمب دست ساز در جاده های این شهر یا منفجر می شد و یا مستقر و خلع سلاح می شد. شما مسیرهای انتخابی برای عبور از شهر داشتید – موصل در زمانی که ایالات متحده به عراق در سال 2003 حمله کرد یک شهر بزرگ با 1.2 میلیون جمعیت بود (و هست) – اما هر چه به کمپ پایگاه عظیم نزدیک می‌شوید، جایی که سربازان تقریباً از آنجا بودند. هر واحد در لشکر تقریباً هر روز برای تحویل غذا، مهمات، گازوئیل و تعمیرات می‌رفت، جاده‌ها خطرناک‌تر می‌شدند.

سربازان اغلب توسط بمب های دست ساز در موصل کشته یا زخمی نمی شدند، اما هاموی ها در آن زمان زره پوش نبودند. اکثر آنها روپوش های بوم داشتند، اما درهای بوم را که معمولاً با وسایل نقلیه می آمد را گم کرده بودند (اگر قبلاً داشتند)، بنابراین وقتی از موصل عبور می کردید، چیزی جز هوا و هر خطری بین شما نبود. تاکتیک‌های مورد استفاده کاروان‌ها عبارتند از: تغییر سرعت وسیله نقلیه، چرخش از سمتی به سمت دیگر، حفظ فاصله بیشتر از حد معمول بین هاموی‌ها و البته هشدار دادن به موارد مشکوک، مانند نقطه‌ای از خاک تازه چرخیده یا کمبود ناگهانی عابران پیاده از کنار آنها. . کنار جاده هرکسی که مجبور بود در یکی از کوچه‌های متعدد بمب‌های دست ساز حرکت کند، می‌دانست که این احتمال وجود دارد که شما مورد اصابت قرار بگیرید، اما سربازان سوار بر وسایل نقلیه خود می‌رفتند و هر روز در آن جاده‌ها رانندگی می‌کردند.

یادم می آید یک روز بعدازظهر سوار بر کاروانی بودم که برای تهیه غذای گرم برای شرکت به کمپ اصلی سفر کرد. در ساختمانی که شرکت در آن قرار داشت، سربازان با یکدیگر چت می کردند، شوخی می کردند، در مورد نتایج خود در یک بازی ویدیویی یا موسیقی احمقانه ای که یکی از دوستانشان با صدای بلند روی بوم باکس خود پخش می کرد صحبت می کردند. اما وقتی اسلحه هایشان را پر کردند ساکت شدند و در وسایل نقلیه بیرون تجمع کردند. عدم اطمینان بدترین قسمت بود. شما هرگز نمی دانستید که شاید بهتر باشد در اولین وسیله نقلیه کاروان باشید یا در آخرین یا حتی در یکی از دو یا سه خودروی وسط. شما هرگز نمی دانستید که آیا مسیری که رهبر کاروان انتخاب کرده بود درست بوده است یا خیر. اگر با خود صادق بوده باشید، متوجه می شوید که دشمن نامرئی سرنوشت شما را در دستان خود دارد. این که آیا در هنگام خروج از سیم زندگی می کنید، زخمی می شوید یا حتی کشته می شوید، به شما بستگی ندارد.

متصل: Omicron در حال رشد است و دانشمندان خوش بین هستند. چگونه هر دو می توانند درست باشند؟

اینجا، در جلوی خانه، هر روز در کوچه‌های کووید رانندگی می‌کنیم. با ورود به سومین سال جنگ علیه این بیماری مرگبار، ناامنی واقعاً شما را تحت تأثیر قرار می دهد. ما قبلاً دو پرش را پشت سر گذاشته ایم. آیا این یک پرش است یا یک پرش، همانطور که اکنون به آن گفته می شود، آخرین؟ از کدام راه باید عبور کنیم؟ آیا بیرون رفتن به رستوران خوب است؟ NPR روز سه شنبه گفت که بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در سراسر کشور به “جدید” رسیده است پاندمی بالا این هفته با 145982 بیمار بستری شده است.

و بچه های ما چطور؟ ” بستری شدن برای کودکان مبتلا به کووید آنها نیز بالاترین درصد را دارند از همه گیری “، طبق NPR. تقریباً در همه کشورها گزارش هایی از تعطیلی مدارس وجود دارد – نه به دلیل تعداد کودکان مبتلا، بلکه به دلیل کمبود معلمان، رانندگان اتوبوس مدرسه، مدیران و سایر مدیران، حتی در میان کارمندان دولت.

مردم می گویند که او در روزهای اولیه همه گیری احساس بهتری داشت، زیرا همه می دانستند که چه کاری باید انجام شود و همه ما در کنار هم بودیم… یا اینطور به نظر می رسید. از آنجا که مشاغل و مدارس بسته بودند، شما در خانه می ماندید مگر اینکه مجبور شوید برای غذا و سایر لوازم بیرون بروید. اکنون؟ واشنگتن پست روز سه شنبه به نقل از مقاله مهمی نوشت: «جدیدترین جهش کووید در حال گسترش یک اپیدمی سردرگمی است.

در حالی که آمریکایی ها وارد سومین زمستان نارضایتی ویروسی می شوند، این فصل چیز متفاوتی را به ارمغان آورده است: در میان قطبی شدن عمیق ماسک ها و واکسن ها، اختلاف نظر در مورد اینکه آیا و چگونه به زندگی قبل از همه گیری بازگردند یا نه، وحدت عجیبی از سردرگمی پدیدار می شود. ناتوانی عمومی در رمزگشایی توصیه های متناقض و دستورالعمل های متناقض از دولت، علم، مراقبت های بهداشتی، رسانه ها و سایر نهادها. پیام ها گیج می شوند: تست کنید یا تست نکنید؟ کدام تست؟ چه زمانی؟ منزوی شدن یا نه؟ در پنج روز؟ ده؟ بریم مدرسه یا نه؟ دوستان را ببینید و زندگی عادی خود را از سر بگیرید یا دوباره پایین بروید – و اگر چنین است، برای چه مدت، برای چه هدفی؟

براساس داده‌های نیویورک تایمز، موارد جدید به طور میانگین در هفت روز به بیش از 760000 نفر رسید. تعداد فوتی‌ها در روز سه‌شنبه به ۲۶۵۴ نفر رسید که میانگین آن در هفت روز به ۱۷۳۵ نفر رسید و در میانه آخرین پیک بیماری هستیم. بیش از 840000 نفر از ما جان خود را از دست داده ایم.

اما با گسترش گزینه Omicron در سراسر کشور، تجارت باز است و برخی از دفاتر حداقل به کارهای شخصی جزئی بازگشته اند. رستوران های نشستن غذا سرو می کنند. سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها و داروخانه‌های بزرگ، و همچنین اکثر مشاغل محله‌ای برای مادر و پدر نیز باز هستند. اما به گفته بنیاد خانواده کایزر، “از هر 10 بزرگسال آمریکایی، سه نفر واکسینه نشده اند.” و آنها یک “یکپارچه” نیستند. به گفته FiveThirtyEight، “دلایل، ریشه ها، سیاست ها و تمایل آنها برای در نهایت واکسینه شدن متفاوت است.” طبق گزارش CNN، حدود 60 درصد از واکسینه نشده ها جمهوری خواه هستند، اما در ایالت های قرمز گروه بندی نمی شوند. آنها تابلوهایی را به گردن خود نمی بندند که “من مخالفت می کنم”. آنها همه جا هستند. شما نمی توانید از آنها اجتناب کنید.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


این در گزینه دلتا بسیار مهمتر است، اما این بار نه چندان. همه ویروس را منتشر می کنند – چه واکسینه شده و چه بدون واکسن. افراد واکسینه نشده بیمار می شوند و تعداد آنها دلیل افزایش شدید بستری شدن در بیمارستان است که فشار بیش از حد بر متخصصان پزشکی و کارکنان بیمارستان در همه سطوح وارد می کند. اما حتی اگر واکسینه شده و تقویت شده باشید و یک مورد “پیشرفت” کووید داشته باشید، باز هم آسیب پذیر هستید. در واقع، استفاده از کلمه “شکست” تقریباً به پایان رسیده است. اگر این روزها آن را دریافت کردید، آن را دارید و تمام.

من از استعاره IED استفاده کردم زیرا احساس این مرحله از بیماری است: جنگ. اما مانند جنگ‌های بی‌پایان دیگر ما، این جنگ هیچ خط مقدم یا دشمنی برای دیدن ندارد، یا اگر از دستورالعمل‌های تایید شده توسط متخصصان پیروی کنید، تضمین‌های امنیتی ندارد. در عراق و افغانستان، هر سربازی متخصص بود، زیرا هیچکس بیشتر از دیگران نمی دانست. آیا «ضد حمله» و «جنگ نامتقارن» را به خاطر دارید؟» چگونه این کار را انجام دادیم؟ ما سه جنگ را با گوش دادن به “متخصصین” که فکر می کردند می توانند دقیقاً به ما بگویند چگونه با یک دشمن نامرئی مبارزه کنیم، شکست خوردیم.

هر سفری به خارج از خانه شما یک سفر غیرمجاز است. هر فروشگاه، هر رستوران، هر دفتر، هر سالن سینما، هر فضای داخلی کوچه ای از بمب های دست ساز در این درگیری بدون مرز است. ما در حال مبارزه با یک جنگ بی پایان دیگر علیه یک دشمن نامرئی هستیم: پس عکس بگیرید، نقاب خود را بپوشید و به قول سربازان اسکندر در امان باشید.

درباره آنچه در مورد پرش omicron می دانیم بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر