Nat Fyfe به نام All-Stars کاپیتان برای AFL دولت از مبدا bushfire امداد بازی

رایان Daniels7NEWS

Nat Fyfe.
آیکون دوربینNat Fyfe. اعتبار: راس Swanborough/غرب استرالیا

دو Brownlow مدال Nat Fyfe را در روز پنج شنبه دست به افتخار captaining تمام ستاره ها در روز جمعه bushfire جمع آوری کمک در برابر ویکتوریا.

این Fremantle رهبر خواهد بود وظیفه با هدایت یک ستاره نکردم تیم از جمله امثال Collingwood sp برودی Grundy و کارلتون وحش پاتریک Cripps.

Fyfe نبود دور دادن مقدار زمانی که خواست در فرودگاه قبل از او سوار یک پرواز به ملبورن اما 7NEWS می داند او در حال حاضر دریافت تماس تلفنی از All-Stars مربی جان Longmire ارائه کاپیتان اخبار.

هر دو تمام ستاره ها و ویکتوریا در حال آماده کردن خود برای درمان این بازی به طور جدی از جان گذشته به درجه یک پیروزی به جای فقط آن را آسان در ویترین ثابت.

ویکتوریا هافبک ریچموند ترنت Cotchin گفت: این امر می تواند در برای پیر و جوان به عنوان به زودی به عنوان توپ منعکس شد.

“واقعیت این است که بسیاری از این بازیکنان است که باید برداشت شده به بازی فوق العاده با استعداد اما آنها همچنین رقابتی جانوران,” او گفت:.

“همین دلیل است که آنها بوده ام در بالای بازی خود را.

“من روی چیزی حساب کردن یک بار توپ منعکس است و شما در خارج وجود دارد, آن را به طور موثر یک بازی (برای امتیاز) و آن را رقابت است.

“وجود خواهد داشت یک چند غرور وجود دارد که نمی خواهید به نشان داده شده است.”

– با AAP

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>