پلیس متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس بررسی تیری که بهدف اصابت کند در NAACP رهبر حیاط

رهبر Nashville فصل NAACP راه می رفت خارج از خانه خود را در شب شنبه برای پیدا کردن که کسی تا به حال لبه پنجره رساند تا گاو-چشم هدف در حیاط خود را.

بنابراین فصل جمهور Rev. کیت کالدول به نام پلیس. اما با توجه به حساب که کالدول posted on Facebook, افسر که آمد به خانه او را تهدید جدی است. افسر او نوشت شانه ای بالا انداخت “و گفت که” فکر کردن به هدف خیلی باحال بود.'”

“من که او را مطلع هستم محلی NAACP رئیس جمهور و عمیق نگرانی در مورد آنچه که می تواند این معنا برای ایمنی از زندگی من و زندگی من و اعضای خانواده” کالدول نوشت. او گفت که او تا به حال افسر گفت: “آن که نگران من است که او را سبک در مورد این موضوع است.”

شهر نشویل اداره پلیس در بیانیه ای گفت: امروز که آن را به دنبال تعیین این که چه کسی قرار داده بود هدف در کلدول حیاط و که آن را بررسی تعامل بین آن افسر و کالدول است که از آن به عنوان “مخالفت آشکار.”

بعد از آن گفت که افسر اریک McCoy گفت: اداره حرفه ای پاسخگویی که به بررسی شکایت که او “به معنای بی احترامی به هیچ کالدول و می فهمد که چگونه کلمات خود را به غلط شدند.”

این گروه گفت که این دو به ملاقات در یک جلسه میانجیگری.

همچنین گفت که با استفاده از فیلم های نظارت آن را شناسایی کرده اند که تا به حال قرار داده شده هدف در حیاط. پلیس مرد گفت: Roy E. Brown, 63 می دانستند کالدول و “فکر پلاستیکی بازی هدف شبیه یک گل که نگاه خوب است.”

قهوه ای دریافت استنادی شارژ او را با تهدید و ارعاب بزه و خواهد بود رزرو Aug. 14, پلیس گفت:.

کالدول درباره تلفن امشب گفت: “اطلاعات من در آن به نظر نمی رسد به یک racialized عمل می کنند.”

“من برای دفاع از آن شنیده می شود در سلامت روان, دادگاه,” او گفت:.

قهوه ای نمی تواند بلافاصله نظر رسیده امشب.

بخش توصیف هدف — گاو-چشم با پلاستیک موی لبه پنجره رساند تا در حیاط ایستاده — به عنوان یک بازی “از دسترس خارج شده است.”

کالدول در ابتدا نگران بود که این هدف ممکن است که قرار است در حیاط به عنوان یک عمل ارعاب به دلیل نقش خود به عنوان NAACP جمهور, پلیس گفت:.

تحت رهبری او کالدول گفت: NAACP فصل کار کرده است با رئیس نشویل پلیس اداره نظارت و تهدیدات نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار. کالدول همچنین گفت که در لابی اصلی به دوربین بدن اجباری برای افسران.

در سال 2018 و پس از یک نشویل افسر به ضرب گلوله یک مرد سیاه و سفید بود که در حال اجرا به دور از او NAACP فصل بخشی از یک ائتلاف است که پیشنهاد ایجاد یک غیر نظامی مدیره برای بررسی اتهام سوء رفتار پلیس. هیئت مدیره تصویب شد در یک همه پرسی که در آن سال.

در مصاحبه زودتر در دوشنبه کالدول 52 گفت که اگر چه او قبلا هدف نژادی تهمت و تهدید او دریافت هر گونه تهدید به تازگی قبل از گاو-چشم نشان داد تا در حیاط خود را.

“نه بیش از هر سازمان از یک سازمان جامعه تا به حال برای 20 سال گذشته است.” “N-word و ‘سازمان دیده بان خود را, اما هیچ چیز با داشتن مسائل را در حیاط من.”

کالدول کشیش در کلیسای متحد متدیست در مورفریزبرو دنیاست. گفت: او به نام عروق کرونر از شماره برای اداره پلیس پس از او و یک دوست پیدا کردم تیری که بهدف اصابت کند در شنبه آن را به یک ماده از رکورد.

کالدول گفت که او انتظار می رود افسر سفید است برای نوشتن جزئیات این حادثه و ارائه گزارش شماره.

“من واقعا احساس او شاید نیاز به برخی از حساسیت آموزش” کالدول گفت. “او فقط فکر نمی کنم آن را یک معامله بزرگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de