نسکار مؤتلفه پرچم بان کی مون: قسمت سخت می آید بعد

ریس ویترسپون توییتی بالا-پنج emoji برای او یک لیست مهر تایید که نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم.

نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن مسابقات و سالن های برداشت سرفصل ها و ستاره مانند ویترسپون و پرستاران نیواورلئان در حال اجرا پشت آلوین Kamara شد و سریع به ستایش سهام ماشین سری برای رهایی خود از یک نماد طولانی همراه با برده داری و نژاد پرستی.

Kamara توییتی به عنوان دور علامت — درخواست او نسکار ارسال او را به یک ماشین به طوری که او می تواند یک چرخش و ورزش به طور ناگهانی به حال کشت جدید و با انرژی طرفداران.

در حال حاضر می آید بخشی از مشکل.

در یک ماده از روز نسکار مواجه خواهد شد با دلهره آور سوال: نحوه اعمال ممنوعیت در آن پهن, داد و بیداد کن آهنگ هنگامی که طرفداران مجاز در کمپ شروع به راه اندازی خود را rv ها برای مسابقه تعطیلات آخر هفته ؟ حدود 1000 نفر از اعضای ارتش اجازه خواهد داشت به نژاد روز یکشنبه در نزدیکی میامی و تبدیل شدن به اولین طرفداران در نسکار رویداد پس از همه گیر تعطیل ورزشی در ماه مارس است.

اجرای سوال بسیار بیشتر احتمال دارد به یک مشکل زمانی که این سری دارای نژادها ژوئن 20-21 در, Talladega, آلاباما جایی که تا 5 ، 000 طرفداران در انتظار اجازه داده می شود در. پرچم یک دید مشترک در superspeedway در قلب نسکار جنوبی پایه. نسکار کار خواهد کرد به توسعه پروتکل های اطراف اجرای هر چند معلوم نیست که این ممنوعیت به پایان می رسد ؟ خواهد امنیت را وظیفه با پلیس هر Rebel flag لباس شنای زنانه دوتکه رشته یا خراش کردن تمام سپر تابلوچسبها?

را که پیراهن و یا دیگری!

و یا دیگری چه ؟

“این قطعا یک چالش است. ما سعی خواهیم کرد به انجام آن راه حق” نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o’donnell گفت SiriusXM در روز پنج شنبه. “ما پیش از آن که ما امروز در اجازه دادن به مردم می دانند که” هی همه ما در مورد غرور همه ما در مورد آمریکا پرواز خود را از ایالات متحده, پرچم, پرواز درایور های خود پرچم بالا آمده و در این مسیر است.’ اما اگر ما می بینیم چیزی نمایش داده شده در آهنگ ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند و ما خواهد شد. جزئیات بیشتر آمده است اما من مطمئن هستم که من و شما انجام خواهیم داد که در یک راه هوشمند.”

رانندگان شد و سریع به اعتباری بابا والاس نسکار تنهاست سیاه راننده برای هل دادن برای ممنوعیت. سال از مطبوعات بد و wringing دست بر سرنوشت پرچم تبخیر ظرف 48 ساعت پس از والاس علنا محکوم یادگار از مسابقه خوب ol’ پسر ریشه.

“من دیده ام بیش از حد بسیاری از نظرات و داستانهای زیادی از طرفداران که می آیند به یک مسابقه در سال گذشته و اولین چیزی که آنها می گویند “من دیده ام مؤتلفه پرچم پرواز و از آن ساخته شده من احساس ناراحت کننده’ ” والاس گفت: “امروز” نشان می دهد. “ما نباید کسی احساس ناراحت کننده است.”

والاس به پایان رسید 11th در Martinsville چهارشنبه شب ساعت پس از ممنوعیت اعلام شد, رانندگی یک زندگی توجه به رنگ و طرح با “شفقت و عشق و درک” مزین در هود.

“این واقعا سرد بود برای دیدن آنچه که بابا بود قادر به انجام” 2018 قهرمان نسکار جوی afton wagner گفت. “او باید با افتخار از حرکت او ساخته شده برای آمریکایی آفریقایی جامعه در ورزش ما است. او همیشه فقط با بودن در اینجا, اما زمانی که شما نگاه در دیدگاه او در سی ان ان روز دیگر و پس از آن نسکار به طور کامل به آن پاسخ داد. تجلیل به نسکار. تجلیل به بابا برای آوردن آن و با استفاده از پلت فرم خود را برای چیزی خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de