نسکار به ادامه آن فصل بدون طرفداران ماه آینده

شارلوت, N. C. — نسکار پنج شنبه اعلام کرد که آن را سر فصل آن بدون طرفداران شروع مارس 17 در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی با برتر جام سری مسابقه سه بار در 10 روز طول.

نسکار می پیوندد UFC به عنوان اولین و مهمترین سازمان های ورزشی به اعلام خاص بازگشت به بازی قصد دارد پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی آمریکا در اواسط ماه مارس.

“نسکار و آن تیم های مشتاق و هیجان زده به بازگشت به مسابقه و احترام زیادی برای این مسئولیت است که می آید با یک بازگشت به رقابت گفت:” استیو اودانل نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسابقات توسعه افسر. “نسکار را در یک محیط است که اطمینان از ایمنی از رقبای ما مسئولان و همه کسانی که در جامعه محلی است.

نسکار برنامه های تجدید نظر می رود و تنها طریق ممکن است و دارای یک جفت از روز شنبه جام مسابقات, انجام, طرفداران دیرین درخواست برای اواسط هفته حوادث. اولین مسابقه برنامه ریزی شده است برای دارلینگتون, NASCAR قدیمی ترین superspeedway به دنبال یک مسابقه دوم در 70 سال تخم مرغ به شکل بیضی آهنگ سه روز بعد.

شارلوت موتور جاده سریع السیر خواهد شد و سپس میزبان Coca-Cola 600 on May 24 به مناسبت 60 سال متوالی طولانی ترین مسابقه نسکار برنامه برگزار خواهد شد در آخر هفته روز یادبود. آهنگ در کنکورد خارج نسکار پایگاه شارلوت خواهد شد و سپس میزبان یک شنبه نژاد سه روز بعد.

نیز وجود خواهد داشت پایین لایه Xfinity و کامیون سری مسابقات در دو آهنگ. کارولینای شمالی فرماندار گفت: شارلوت مسابقات برگزار می شود تا زمانی که شرایط بهداشتی در منطقه بدتر نیست.

“این شده است یک فعال تلاش برای قرار دادن ما موتورسواری و صنعت بازگشت به کار و تقویت روحیه ورزشی طرفداران در سراسر جهان در حالی که در همان زمان حفظ سلامت و ایمنی تمام خواهد شد که در سایت اولویت بالا” گفت: Marcus Smith, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت موتورسواری جاده سریع السیر. او گفت: “طرفداران ورزش در سراسر جهان نیاز به یک بازگشت به برخی از حس عادی با زندگی ورزشی در تلویزیون و نسکار منحصر به فرد قرار به تحویل آن از نظر رقابت.”

نسکار مجموعه ای از دستورالعمل ها برای ایمن نگه داشتن حوادث با استفاده از CDC دستورالعمل های اجتماعی فاصله و تجهیزات حفاظت شخصی. تنها ضروری پرسنل مجاز خواهد بود برای حضور در حوادث و پارچه ماسک صورت مورد نیاز خواهد بود. کل محل استفاده می شود برای حفظ فاصله در گاراژ اصطبل و که در آن روگرفت پارک هستند.

نسکار به حالت تعلیق در آن فصل 13 مارس با تنها چهار نفر از آن 36 برنامه ریزی مسابقات به پایان رسید. سهام خودرو سری به شدت متکی به پول های تلویزیونی و اسپانسر پرداخت کرده و قول داد که برای تکمیل کامل آن برنامه. تجدید نظر در برنامه در حال حاضر باقی می ماند در آهنگ در رانندگی فاصله از شارلوت مبتنی بر مسابقه تیم و در کشورهای که آغاز بازگشایی.

“دارلینگتون یکی از نمادین ترین و تاریخی آهنگ در ورزش و خواهد بود فوق العاده پس زمینه هنگامی که نسکار بازگشت به مسابقه” گفت: پیگیری رئیس جمهور کری تارپ که با اشاره به پیگیری خواهد شد و در حال حاضر سه جام رقابت ها در یک فصل برای اولین بار در تاریخ آن است.

دارلینگتون نیز برنامه ریزی شده برای باز کردن پلی آف با جنوبی 500 در سپتامبر. 6. از آنجا که این مسیر در حال حاضر دارای دو اضافی خرما نسکار را از دست دادن دو جام نژادها از آن خواص دیگر. همان می رود برای جاده سریع السیر رکوردی که به دست یکی از اضافی نژاد تا کنون و باید به جریمه یکی در یکی دیگر از امکانات.

تقریبا همه تیم ها شروع به بازگشت به مغازه های خود را این هفته با هر دو کاهش می یابد اولیه نیروی کار و یا در تقسیم شیفت. در حال حاضر که نسکار گفت: تیم خواهد شد که در آن مسابقه این ماه آنها می توانید شروع به آماده سازی اتومبیل های مناسب برای این دو آهنگ.

اگر چه فلوریدا و تگزاس دعوت نسکار برای رقابت در این کشورها بدون تماشاگران تحریم بدن است نگه داشتن در برنامه ریزی حوادث در آهنگ های که نیاز به سفر هوایی و اقامت در هتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de