نسکار مسابقه ممکن است نسبت به راه اندازی مجدد

شارلوت کارولینای شمالی — ورزشی خواهد شد و در نهایت شروع دوباره و همه چشم ها در نسکار که به نظر می رسد به مسابقه در سرعت کامل پیش رو به وجود آوردن.

این تحریم بدن در حال کار بر روی یک تجدید نظر در برنامه است که می تواند نسکار در مسیر بازگشت در حدود سه هفته است. 9 مه نژاد در Martinsville Speedway در ویرجینیا هشتم تعویق اما نسکار امید به مسابقه آخر هفته زیر.

هر رویداد خواهد بود بدون تماشاگر, محدودیت های سفت و سخت که می تواند از حضور در هر تیم و در یک مسیر در فاصله رانندگی برای کارولینای شمالی مبتنی بر تیم است.

که قطعا به نفع دارلینگتون جاده سریع السیر در کارولینای جنوبی برای یک روز مسابقه یا مارس 16 یا 17. کوکا کولا 600 در شارلوت موتور جاده سریع السیر برای برنامه ریزی مارس 24 می توانید پیش بروید تعطیلات آخر هفته روز یادبود مگر اینکه شرایط سلامت رو به زوال در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر روز سه شنبه گفت.

نسکار برگزار شد تنها چهار نفر از آن 36 نژادها و از جان گذشته است برای بازگشت به مسابقه و ایجاد درآمد است که در خود نگه دارد از اوایل ماه مارس.

“من می دانم که ما باید نسکار. من می دانم که IndyCar بچه ها در ارتباط با نسکار” گفت: Ed, نجار, تنها راننده است که یک تیم صاحب در IndyCar. “بسیاری از مروج همان مروج. ما همه کار با هم سعی کنید به درک که چگونه به انجام این کار چگونه به انجام آن راه حق نه تنها ما را در مسابقه برگشت به طرفداران که می خواهید به آن را ببینید بلکه آن را در یک راه امن برای, که در آن ما در حال رفتن به ایجاد مسائل جدید در این بیماری همه گیر.”

نسکار شده است کار بر روی یک پروتکل برای محافظت از اعضای تیم و رانندگان که در حال جدا شده در کابین خلبان از ماشین خود را در طول مسابقه. آن است نه ریختن هر نور را در چگونه آن را در برنامه های اجتماعی را حفظ فاصله در مسیر و یا چه نوع از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز خواهد بود.

هفته گذشته کوپر گفت: نسکار تیم می تواند به بازگشت به مسابقه مغازه ها به عنوان یک کسب و کار ضروری ارائه شده کار نمی کند اختلال در محلی اقامت در خانه سفارشات و کارکنان قادر اجتماعی به دور است. قبلی محلی سفارشات منقضی دوشنبه معنی تیم از لحاظ نظری می تواند به عقب در محل کار تا پایان این هفته — اگر آنها می دانند که آنچه به آماده شدن برای.

کوپر گفت: دولت و مقامات بهداشت عمومی تا به حال بحث با نسکار و جاده سریع السیر واقع در کنکورد در مورد پروتکل های ایمنی برای برگزاری مارس 24 مسابقه.

“ما اعتقاد داریم که اگر شرایط بهداشتی پایین رفتن ما معتقدم که ما می تواند نگه دارید Coca-Cola, 600,” کوپر گفت. “من فکر می کنم نسکار خواهد ساخت که اعلام اما این که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

فرمانداران ایالت فلوریدا و تگزاس دعوت کرده اند نسکار برای رقابت وجود دارد و بدون تماشاگر. گرجستان آرام محدودیت و آتلانتا موتور جاده سریع السیر است که در فاصله رانندگی. بنابراین Bristol Motor Speedway در تنسی است.

راننده الکس بومن معتقد است این مسابقه خواهد بود خوب هر زمان که آن رزومه و شخصیت کمک خواهد کرد که انجام این ورزش است.

“من فقط فرض کنیم کمتر دوربین ها و مصاحبه ها و چیزهای شبیه به آن است به طوری که برخی از چیزهای که ممکن است قطع و یا باید در قالب های مختلف اما همه ما هنوز هم همان افرادی که با ما هستند” بومن گفت. “Clint Bowyer هنوز هم می تواند خنده دار; Kyle Busch هنوز هم برای مردم دیوانه در او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>