نسکار مسابقه می رود مجازی

غرفه بسته بندی شده بودند Jimmie Johnson ناشی از چندین wrecks دنی Hamlin شتافت پابرهنه و ماشین آسیب دیده ترمیم شد و با فشار یک دکمه — چند مجازی نشانه هایی که نسکار حمایت کاملا غیر واقعی مسابقه است.

نسکار کاسته ترمز در واقعی ورزشی جهان را به یک توقف ناگهانی توسط coronavirus و معرفی این کشور به iRacing با برخی از ورزش بزرگترین ستاره. Hamlin, سه بار دیتونا 500 برنده ضرب و شتم دیل Earnhardt جونیور نهایی کردن گوشه یکشنبه در مجازی حیاط-میامی جاده سریع السیر به پیروزی عجیب و غریب عینک.

“برای جامعه مسابقه جامعه رانندگان نسکار به گرد هم می آیند و قرار دادن رانندگان در مسیر مسابقه با چنین کوتاه مدت متوجه همه است, خرید, شبیه سازی سکوهای این هفته و هفته گذشته برای آماده شدن برای این رویداد و برای آن همه را به گرد هم می آیند و در پایان من فکر می کنم, آن را قطعا یک موفقیت” Hamlin گفت.

“iRacing درگیر شدم و ایمیل و همه گفتند: این است آنچه که ما در حال فکر کردن در مورد. نسکار درگیر شدم و تلویزیون رو درگیر و گفت: آنها علاقه مند می شود. اما هیچ کس واقعا صحبت به رانندگان در مورد وحدت و شرکت. این همه رایگان خواهد شد و این چیزی است که هیجان انگیز است که شما تا به حال کامل-جام زمان بچه ها در خارج وجود دارد مایل به صرف زمان انجام این کار است.”

آن Hamlin 31 پیروزی در iRacing است که جایی که او برای اولین بار کشف شد توسط Earnhardt طولانی قبل از او آن را به نسکار. Hamlin بود به شدت درگیر در کنار هم قرار دادن روز یکشنبه تظاهر نژاد که بود, پخش زنده بر روی ورزش فاکس 1 و نام خود را به طور منظم تیم مایک شادی و Hall of Famer جف گوردون.

نسکار است به حالت تعلیق در مسابقه حداقل تا مارس 9 و با به معنای واقعی کلمه هیچ چیز دیگری به انجام سری مدیران و iRacing در کنار هم قرار افتتاحیه eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری در حدود یک هفته است. این رویداد برای اولین بار بود که در حیاط آن نسکار قرار بود مسابقه یکشنبه قبل از COVID-19 آورده ورزش را متوقف کند.

این یکی از یک نوع رقابت برای بسیاری از بچه ها در خانه و به پایان رسید تا با یک آشنا برنده است.

آن می تواند به عنوان یک ظرف پتری برای ورزش های دیگر را امتحان کنید کل پرنیان چیز. بازی های کلاسیک پخش در سراسر تلویزیون بیش از آخر هفته می توانید در عجله و شبکه های از جان گذشته برای چیزی تازه تا زمانی که ورزش رزومه.

رانندگان نشان داد فوری بهره — حتی کسانی که با کمی به هیچ شبیه ساز تجربه مسابقه. برخی با عجله به خرید “چاه” به 35-راننده زمینه نشان می دهد و بگویید در رسانه های اجتماعی از نصب setups ارائه سرگرم کننده ساخت تا برای این رویداد.

Hamlin, مسابقات پابرهنه در استادانه درست شده دکل در اتاق نشیمن خود را کارولینای شمالی خانه گفته بود در اوایل این هفته او اهدا $5,000 برای میامی خانواده تحت تاثیر COVID-19 اگر او برنده مسابقه و کوین Hoffman گفت: او می خواهم بازی Hamlin تعهد. Hamlin همچنین شانس برای مسابقه بود و کلام در یک چت گروهی در میان شرکت کنندگان.

کامیون درایور سری Ty Majeski رتبه یکی از بهترین iRacers در جهان به رقابت پرداختند از یک کامپیوتر تکیه بر روی یک میز چوبی با یک فرمان متصل است. Kyle Larson گفت: او صرف $6,800 ساختمان دستگاه خود را در حالی که بسیاری از کمتر منادی رانندگان که با استفاده از iRacing به سنگ تیز کردن مهارت های خود را می ساخت setup برای چند صد دلار است. یک رقیب نیاز به تنها یک صندلی کامپیوتر فرمان و پدال اما در نسکار superstars پوسته خیلی بیشتر به فوت و فن خود را شبیه سازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>