راننده نسکار نیومن بازگشت به مسابقه یکشنبه

شارلوت کارولینای شمالی — رایان نیومن می گوید او هیچ خاطره ای از خود دلخراش تصادف در دامان نهایی از دیتونا 500. او نمی به یاد داشته باشید که در بیمارستان که آمد به بازدید و یا هر چیز دیگری در مورد او دو شب اقامت برای درمان ضربه به سر است.

اولین چیزی که نیومن می توانید به یاد بیاورید که راه رفتن از یک بیمارستان فلوریدا برگزاری دست خود را با دو دختر جوان. زمانی که او بعد از تماشای یک, پخش, از, سقوط او شد مات و مبهوت با خشونت از خراب است.

“همانطور که من به تماشای سقوط بود و به خودم باور دارم آنچه که من تا به حال از طریق رفت و من واقعا نگاه به پدر بگو:” آیا این واقعا اتفاق می افتد؟’ “نیومن میگوید. “این دیوانه است. من خوشحالم که اینجا هستم.”

نیومن را به بازگشت به مسابقه یکشنبه در دارلینگتون جاده سریع السیر در کارولینای جنوبی دقیقا سه ماه پس از سقوط Feb. 17 تلاش برای پیروزی دوم خود را دیتونا 500. این بیماری همه گیر کوروناویروس مجاز نیومن زمان بیشتری برای التیام و او در نهایت از دست رفته فقط سه مسابقه است.

این یک بهبود قابل توجه از یک هراسان پرواز پایین کشش نهایی در دیتونا. نیومن بود ضربه از پشت و فورد موستانگ تیز ساخته شده راست به روی دیوار رفت هوابرد و آمار بود دوباره توسط Corey LaJoie به عنوان مچاله خرابه سقوط در طول مسیر با نیومن در داخل.

نیومن نمی دانم اگر Lajoie خودرو به خطر بیافتد خود را در کابین خلبان وجود دارد این است که هیچ قطعی ویدئو نشان میدهد که چگونه سر-و-گردن داری سیستم آسیب دیده بود و یا چگونه کلاه خود بود “خرد.”

“من لازم نیست که هر چیزی که قطعی است که می گوید که او ضربه ماشین من کلاه. من نمی دانم که بخش هایی از داخل ماشین من آمار من کلاه و خرد آن را” نیومن گفت. “من کلاه را باید تماس بگیرید و من هانس آیا باید تماس بگیرید و من در حال نقل مکان کرد به عقب در صندلی خود را به عنوان ماشین در حال حرکت بود من رو به جلو است.

“همه چیز اتفاق افتاده است واقعا سریع و همه چیز تمام شد که در محفظه اساسا و من حدس می زنم آن خواهد بود مانند یک مورد از با کیفیت بالا, شلاق زدن این نوع اتفاق افتاده است زمانی که من بود رسید.”

او sedated, گفت, تقریبا بلافاصله برای آرام کردن او و در نهایت نگه داشتن او حل و فصل به طوری که در مغز او می تواند زخم التیام یابد. او گفت که او دچار “مغز کبود است.”

“من به نوعی آن را در شخص غیر روحانی از نظر داشتن کبود مغز چرا که همه می دانند چه کبود است و گفت:” پوردو فارغ التحصیل رشته مهندسی و ایندیانا بومی است. “شما نمی توانید یک ضربه مغزی. این فقط یک تشخیص پزشکی. اما یک کبودی شما می توانید ببینید.

“بنابراین من از نوع self-خودم تشخیص که کبود مغز به دلیل این واقعیت است که شما نیاز به زمان برای یک کبودی به زخم التیام یابد و این چیزی است که من نیاز به زمان برای مغز من به زخم التیام یابد.”

بازگشت او همزمان با نسکار بازگشت به رقابت در این آخر هفته. سری مسابقه بدون تماشاگر در دارلینگتون نیومن آهنگ های مورد علاقه.

او شفا به اندازه کافی سریع سه هفته پس از حادثه است که Roush-Fenway مسابقه در زمان نیومن به نسکار قدیمی ترین superspeedway به آزمون. آن را قبل از خاموش شدن و هشت به تعویق افتاد مسابقات نگه داشته نیومن در کشاکش یک نقطه حذفی. او 29th, در جدول رده بندی پس از چهار نژاد و هنوز هم واجد شرایط برای رقابت برای قهرمانی.

نیومن گفت که او مشتاق به بازگشت به ماشین زمانی که او در آزمایش مارس.

“من در واقع تا به حال به سرعت خودم را به پایین و مطمئن شوید که من در خارج وجود دارد و حصار آن را در اولین دامان با تلاش بیش از حد سخت” نیومن گفت. “من هرگز احساس من بود نگران نسبت به آن دیگر از این واقعیت است که من می خواستم مطمئن شوید که من نمی ظروف سرباز یا مسافر تا خود من تست. من وجود دارد تا ثابت کند که من معتبر در صندلی دوباره.”

نیومن طولانی شناخته شده به عنوان سخت ترین راننده نسکار به پاس گفت: او را مناسب برای روز یکشنبه رویداد در یکی از فنی ترین آهنگ ها در این سری است.

“من امیدوار به انجام هر دامان و پس از آن یکی بیشتر پس از آن — من فکر می کنم آنها با داشتن یک victory lap هنوز,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de