ناسا جدیدترین تست خلبانان کهنه فضانوردان دوستان

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — دو فضانورد خواهد شد که درایو تست SpaceX با نام تجاری جدید کشتی موشک هستند همکلاسی ها و دوستان جانباز spacefliers به جانباز spacefliers و پدران از پسران جوان.

با هم آنها را پایان نه سال خشکسالی برای ناسا زمانی که انفجار آنها به مدار هفته آینده از فلوریدا مرکز فضایی کندی.

بازنشسته دریایی سرهنگ داگ هرلی را مسئول پرتاب و فرود اتصالات واگذاری برای خلبان ناسا آخرین شاتل فضایی پرواز.

نیروی هوایی سرهنگ باب Behnken یک مهندس مکانیک با شش spacewalks در رزومه نظارت قرار ملاقات گذاشتن و متصل و در ایستگاه فضایی بین المللی.

هرلی و 53 و Behnken, 49, آیا ناسا اولین آزمون آزمایشی خدمه در دهه.

“این احتمالا یک رویای هر آزمون آزمایشی دانش آموز به این فرصت را به پرواز در یک نام تجاری جدید سفینه فضایی و من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت کنید که فرصت با من دوست خوب” Behnken گفت.

پرواز خود را به بازگشت از ناسا فضانورد راه اندازی به آمریکا برای اولین بار توسط یک شرکت خصوصی است.

آنها رو رابرت Crippen احترام. Crippen و اواخر جان جوان سوار ناسا اولین شاتل فضایی کلمبیا به مدار در مارس 12, 1981. دو روز پرواز بود به خصوص خطرناک است: این اولین پرتاب شاتل با هیچ خشک اجرا در فضا در پیش است.

در حالی که SpaceX اژدها خدمه کپسول و آن فرار سیستم در حال حاضر نشان داده شده است در پرواز — با مانکن — هیچ تضمینی وجود ندارد.

در پروازهای فضایی وجود دارد هرگز هستند.

“بنابراین هر دو داگ و باب من فکر می کنم آنها در حال شجاع آقایان و من تحسین هر دو آنها” Crippen گفت.

SpaceX جمهور Gwynne Shotwell نیز ستایش بالا برای هرلی و Behnken که کار کرده اند و از نزدیک با شرکت او برای چند سال گذشته. او ساخته شده مطمئن شوید که کارکنان می دانستند و آنها را نه تنها به عنوان “badass” فضانوردان و خلبانان تست اما پدران و شوهران.

“من می خواستم به برخی از بشریت به این عمیقا ویژگی های تلاش به عنوان خوب,” او گفت:.

هرلی و Behnken ازدواج به اعضای خود 2000 فضانورد کلاس در ناسا: به تازگی بازنشسته Karen Nyberg و مگان مک آرتور. هر یک از زن و شوهر و یک فرزند پسر 10 و 6.

ازدواج به یک فضانورد مردان اذعان ساخته شده است آن را آسان تر به طور غیر منتظره در دراز مدت به خود SpaceX پرواز. همسران و فرزندان آنها پیوسته در نيمه قرنطینه بازگشت به خانه در هوستون در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه به طوری که آنها قادر به سفر به کندی صورت مرسوم شمارش معکوس اندونزی. همه گیر کاهش بقیه از لیست مهمان.

در حالی که خود را قرنطینه شده است و طولانی ترین از هر فضایی خدمه آن اجازه داده آنها را به صرف زمان بیشتری را با فرزندان خود را با مدارس بسته — “کمی از بریدن از پوشش نقره” Behnken اشاره کرد.

در روز جمعه نشست خبری — انجام از راه دور — Behnken گفت: او خدا را شکر او را به پرواز با هرلی “از آنجا که او را برای رفتن آماده می شود برای هر آنچه می آید راه ما.” هرلی در ضمن تا به حال این را می گویند در مورد Behnken: “او در حال حاضر آن را تمام کردم که همه چیز را که ما احتمالا می تواند به طور بالقوه مقابله با است.”

در روز راه اندازی این فضانوردان پیش بینی نیست خیلی عصبی به عنوان یک آگاهی از “چه کاری می تواند برای شما اتفاق می افتد در هر نقطه ای داده می شود” Behnken به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه.

هرلی در نظر یک کپسول و یک امن “خیلی سعی کردم و درست” طراحی شده است. او به خصوص دوست دارد اژدها را سکوی پرتاب به مدار سقط جنین قابلیت برای نجات خدمه در مواقع اضطراری چیزی ناسا شاتل فاقد.

بر خلاف شاتل هر چند Falcon 9 rocket خواهد سوخت — خطرناک عملیات — با فضانوردان در حال حاضر در هیئت مدیره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de