ناسا فضانوردان بازگشت به آینده با کپسول راه اندازی

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. >> بازگشت به آینده به عنوان فضانورد ناسا راه اندازی دوباره از آمریکا روی یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل “راست ها” کپسول.

اشتباه نکنید: این است که خود پدر و یا پدر بزرگ — کپسول.

SpaceX اژدها خدمه کپسول outshines ناسا فضاپیمای آپولو در تقریبا در هر راه. اژدها در خطوط تمیز و مینیمالیستی داخلی با صفحه لمسی به جای یک ظرف غذا از سوئیچ ها و دستگیره را حتی سفینه های فضایی به نظر می رسد سال گذشته است.

این تازه در یک نگاه پرنعمت خواهد شد بر روی صفحه نمایش کامل روز شنبه هنگامی که SpaceX قصد دارد برای راه اندازی فضانوردان ناسا داگ هرلی و باب Behnken به ایستگاه فضایی بین المللی — برای اولین بار یک شرکت خصوصی است.

از آن خواهد شد اولین فضانورد راه اندازی از فلوریدا پس از آتلانتیس بسته شدن برنامه شاتل فضایی در سال 2011 و اولین آمریکایی-کپسول ساخته شده برای حمل افراد به مدار پس از آپولو-سایوز نخستین ماموریت در سال 1975.

یک SpaceX Falcon 9 rocket — با خدمه کپسول بالای — افزایش می یابد از همان پد استفاده می شود برای هر دو از کسانی که در اوایل ماموریت.

روسیه یابو سایوز کپسول هنوز هم در حال استفاده پس از نیم قرن به علاوه نگه داشته فضانوردان ناسا پرواز به ایستگاه فضایی. در حالی که اعتماد به سایوز به نظر می رسد مورخ در مقایسه با روح اژدها.

“ما می خواهیم آن را به نه تنها به عنوان امن و قابل اعتماد به عنوان شما می خواهم انتظار از پیشرفته ترین فضاپیما در جهان است. ما همچنین می خواهید آن را به نگاه شگفت انگیز و زیبا” گفت: Benji نی یک SpaceX ماموریت مدیر.

SpaceX و بوئینگ ناسا تجاری دیگر خدمه ارائه دهنده تصمیم گرفتند به صورت کپسول از شروع.

یکی دیگر از اوایل رقیب سیرا نوادا Corp., پیشنهاد یک فضای کوچک هواپیما برای فضانوردان اما تصمیم نهایی را کاهش دهد. ناسا پس از استخدام این شرکت برای حمل و نقل به ایستگاه فضایی لوازم داخل آن مینی شاتل شروع به محض این که در سال آینده.

وجود دارد بدون نیاز به یک ماشین پرواز مانند شاتل ساخته شده بود که به حمل و نقل سنگین ماهواره ها و ایستگاه فضایی قطعات گفت: بازنشسته ناسا مدیر استیو Payne.

“چه ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر فقط تاکسی سرویس بالا و پایین و شما لازم نیست بزرگ نیمه دیگر. شما می توانید با استفاده از یک سدان” Payne آسوشیتدپرس گفت.

“بله بال خوب هستند. آنها به شما گزینه های بیشتر به عنوان جایی که به زمین و کمی بیشتر کنترل” گفت: پین سابق نیروی دریایی خلبان جنگنده. “اما آنها کاملا ضروری است. و از آنجایی که ما در حال تلاش برای ایجاد این ارزان و قابل استفاده مجدد و به عنوان ساده به عنوان ما می توانیم آن را به طوری که آن را مقرون به صرفه کپسول کار می کنند.”

SpaceX بر اساس آن خدمه کپسول آن در طولانی مدت قابل استفاده مجدد محموله کپسول نیز به نام اژدها و پایان دادن به ایستگاه فضایی در ماموریت های قدیمی از مد افتاده splashdowns.

دو فضانورد عمیقا درگیر در این کپسول جدید توسعه بیش از پنج سال گذشته. در آزمون واقعی پرواز مد آنها ارائه پیشنهادات و بهینه سازی در اینجا و آنجا به نفع نه تنها خود بلکه آینده خدمه است.

“هدف ما از طریق کل این فرایند به نوبه خود این فضاپیما به باب و داگ عالی دستگاه با یک دسته از چیزهایی است که تنها داگ را دوست دارد و یا تنها در باب امثال” Behnken گفت.

اگر چه کامل خودکار Dragon دارای چهار صندلی در یک ردیف به صف تنها دو مرکز خواهد بود اشغال این خصوص مخاطره آمیز تست پرواز. یک تست ساختگی تاپ در سال گذشته اژدها خدمه کپسول اولین.

این اژدها در حال حاضر دارای یک نام حسن خدمه آن. هرلی و Behnken وعده آشکار کردن آن در روز راه اندازی یکی از بسیاری از سنت های آنها تنظیم به حرکت به عنوان NASA commercial crew program در نهایت طول می کشد بال.

عمل hearkens به ناسا اوایل ماه: پروژه عطارد جان گلن شد آمریکا برای اولین بار به دور زمین روی دوستی 7; Gemini 3 گاس Grissom و جان جوان میره به مدار روی Molly Brown; و آپولو 11 نیل آرمسترانگ, آلدرین و مایکل کالینز پرواز به ماه روی Columbia.

“ما باید به صرفه جویی در برخی از تعلیق برای ماموریت خود را” Behnken گفت. “ما چیزی را برای شما به نگاه به جلو به روز راه اندازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de