دره نپا خمار به زندان فرستاده شده در پذیرش رسوایی منتشر شده در اوایل بیش از coronavirus نگرانی

لس آنجلس — یک دره نپا شراب که به اعدام محکوم شده در این دانشکده پذیرش رشوه رسوایی منتشر شده اولیه از زندان فدرال به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

Agustin Huneeus جونیور 54 آزاد شد در 17 مارس دو هفته قبل از پایان پنج ماه زندان پس از ایالات متحده در منطقه قاضی ایندیرا Talwani یافت که “فوق العاده و دلایل قانع کننده” توجیه اوایل انتشار لس آنجلس تایمز گزارش داد.

قاضی رد یک درخواست مشابه از Devin اسلون لس آنجلس کسب و کار اجرایی که چهار ماه مدت به پایان می رسد آوریل 1. Talwani گفت اسلون نشان نمی دهد که او خسته اداری به معنی به دست آوردن آزادی و نه نشان دادن یک “بیماری تهدید کننده زندگی.”

برای سلامت حریم خصوصی دلایل حرکات توسط مردان مهر و موم شد اما قاضی با اشاره به شیوع کروناویروس و خمار را “منحصر به فرد سلامت شرایط” اجازه می دهد او را به خدمت خود جمله زیر صفحه اصلی سلول بار گزارش شده است.

Huneeus که خانواده صاحب چند از wineries التماس گناه سال گذشته را به توطئه برای ارتکاب تقلب در ایمیل, در این رسوایی که درگیر ده ها تن از خانواده های ثروتمند و دانشگاه های معتبر در سراسر کشور.

دادستان گفت: Huneeus 50.000 دلار برای یک ناظر به نشستن با او و پاسخ های صحیح به عنوان او نشسته ، او همچنین 50.000 دلار به دانشگاه جنوب کالیفرنیا ورزشی بخش رسمی و موافقت به پرداخت $200,000 بیشتر از زمانی که او دختر پذیرفته شد و به مدرسه به عنوان یک واترپلو بازیکن. او متهم بود قبل از پرداخت ساخته شده است.

اسلون التماس کرد گناه به تقلب و توطئه برای پرداخت 250.000 دلار به پسرش بستری USC, همچنین به عنوان یک ساختگی ورزشکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>