دره نپا رستوران مخالف Newsom و بازگشایی

تری Letson تماشا کسب و کار در رستوران در کالیفرنیا دره نپا افت 25% بیش از شش هفته است. با هیچ کمک و در عین حال از دولت هیچ چشم انداز مثبت در coronavirus موارد در شهرستان و هنوز هیچ نشانه ای از بلند کردن اجسام از محدودیت های خود را در رستوران قبل از روز مادر — شلوغ ترین روز سال برای رستوران ها — کافی کافی بود.

“ما حفاظت از مردم که در معرض خطر هستند در این قربانی را از ما رفاه و درآمد و امرار معاش” او گفت:. “زمانی که درمان مخرب تر از بیماری ما دچار مشکل است.”

هجوم شهرستان سفارشات Letson, 58, بازگشایی خود بخار اغذیه فروشی و مشروب فروشی در روز دوشنبه پس از دو هفته پس دولت قوانین و خدمت تنها takeout. جداول مجموعه 10 فوت از هم جدا کارکنان متوسط-بررسی هر صبح و تنها 45 نفر مجاز داخل 18 سال تأسیس آن به طور معمول در خدمت تا 100 نفر در یک زمان Letson گفت.

مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر بازدید او را در فرد و مطلع Letson توسط ایمیل که آنها را از تلاش برای تعطیل رستوران پنج شنبه. اما او مصمم.

“آن بوده است 47 روز در حال حاضر. در برخی از نقطه ما نیاز به حرکت در یک بیت.”

این رستوران به طور معمول در استخدام 36 نفر است اما در حال حاضر اجازه می دهد 11 نفر با بزرگترین خانواده و دیگر به معنی درآمد کار پاره وقت.

Napa County گزارش شده 75 COVID-19 عفونت در میان آن تقریبا 138,000 ساکنان و دو مرگ — یکی از کمترین تعداد در دولت است که دیده می شود تقریبا 59,000 عفونت و بیش از 2400 مرگ و میر.

به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرده است که محدودیت های خاصی در کسب و کار خواهد بود اصلاح شده به عنوان اوایل به عنوان جمعه شهرستانهای سراسر کشور فشرده شده اند برای سریع تر و لیبرال تر عمل میان جریان اعتراضات به بازگشایی دولت است. برخی مانند ساتر و یوبا سیتی شهرستان, بازگشایی جلوتر از دولت اجازه.

“آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر است. آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در معرض خطر” Newsom گفت: در جلسه روز سه شنبه در ساکرامنتو در مورد کسانی که در شهرستانهای استان است. “اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

Letson گفت: شهرستان رهبران برای دره نپا هنوز به چنین مرحله با وجود تعداد کم و در مقایسه با یک نقطه داغ مانند لس آنجلس که حساب برای اکثریت دولت COVID-19 مرگ و میر. او و دیگر صاحبان کسب و کار به جای اقدام به طور مستقل.

رستوران بازگشایی آمد و به عنوان یک گالری هنری در نزدیکی هفته گذشته اعلام کرد که این امر بازگشایی دوشنبه با وجود این شهرستان سفارشات پس از آن می تواند پشتیبانی 30 هنرمندان و کارکنان که تکیه بر گالری برای درآمد. Quent Cordair هنرهای زیبا تشویق کسب و کارهای دیگر را به انجام همان.

“ما همه چیز را به خطر انداخته; ما و کار بیش از حد سخت و مبارزه بیش از حد طولانی را به کسب و کار ما به زندگی به زنده نگه داشتن آن و به رشد آن بیش از گذشته 24 سال به نشستن منفعلانه و به تماشای آن می میرند برای عدم تمایل برخی در جامعه به دیگران اجازه زندگی و کار در شرایط خود را برای پذیرش و مقابله با هر گونه حاشیه ای ریسک در قضاوت خود و اختیار” گالری صاحبان Quent و لیندا Cordair نوشت: در نامه سرگشاده ای. پیام آمد با یک هشدار “مقامات دولتی: می دانیم که ما در حال آماده به خطر جریمه و بازداشت و یا زندان است.”

فضای هنر به طور معمول می بیند کمتر از 10 نفر در یک زمان است اما محدود کردن این تعداد به بیش از شش بعد از بازگشایی. نه Cordair شد فورا در دسترس است برای مصاحبه اما به تازگی گفت: در یوتیوب livestream که در حالی که خرید و فروش آنلاین در ادامه در فرد فروش کلید بقای گالری.

“این است که مرگ و زندگی برای ما” Quent Cordair گفت.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد مردم ایستاده در خارج از گالری دوشنبه برگزاری نشانه هایی است که خواندن “آزادی ضروری است” و “اجازه نپا بازگشایی شده است.”

Letson گفت که ساکنان را به همین ترتیب حمایت خود را از رستوران تصمیم. او اعتماد دارد که افرادی که بیمار نمی خواهد وارد رستوران و اصرار دارد که باز کردن هیچ تفاوتی از بزرگ فروشگاه های خرده فروشی مانند هدف و خارج شده و مجاز به ادامه فعالیت است.

“مهمان نوازی به طور کامل تعطیل. من نه منحصر به فرد در مبارزه — من فقط منحصر به فرد در هل دادن آن است.”

©2020 لس آنجلس تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de