نپا تیراندازی مشکوک دستگیر و پس از رانندگی ماشین به سرقت رفته در ریچموند

ریچموند پلیس بازداشت یک مظنون به نپا دزد خودرو پنج شنبه که تبدیل به مرد می خواست برای تیراندازی دو نفر در خارج از مرکز شهر نپا بار در ماه دسامبر.

نپا پلیس گفت: Ruben Alvarez Villafan, 43, تلاش برای فرار از پلیس ریچموند بود اما در گوشه ای در یک بن بست و خیابان و دستگیر بیشتر بدون حادثه است.

Villafan است که مظنون به تیراندازی دو مرد در خارج از مرکز شهر جو در اوایل صبح Dec. 13. نپا پلیس به دست آمده بود $1 میلیون حکم برای دستگیری او.

تیراندازی رخ داده است در مدت کوتاهی بعد از ساعت 1 صبح بعد از یک بحث در شب بين دو گروه در نوار پلیس گفت:. قربانیان سنین 24 و 33, در بیمارستان بستری شد برای یک دوره.

هنگام بازداشت در ریچموند Villafan به غلط نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد به افسران پلیس گفت:. در طول رزرو خود را درست نام تاسیس شد. او می خواست برای دو نپا حکم برای عکسبرداری و با در اختیار داشتن کوکائین برای فروش, پلیس گفت:.

Villafan بود رانندگی یک ماشین است که گزارش شده بود به سرقت رفته و پیش از آن در روز از نپا, پلیس گفت:.

معلوم نیست اگر Villafan است که متصل به یک رشته اخیر از Napa auto دزدی. در دو هفته گذشته حداقل 14 اتومبیل های گزارش شده به سرقت رفته در نپا, پلیس گفت:.

Villafan رزرو شده بود صبح روز جمعه به Napa County jail.

شما می توانید رسیدن به شهر ویرایشگر کوین کورتنی در [email protected] یا در 707-256-2217.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>