نپا مدارس آماده به افتخار کلاس 2020 از میان ماندن-صفحه اصلی سفارش با 2021 جشن ممکن است

در حالی که هیچ محلی در دبیرستان برگزار خواهد شد در مکان های باز-صندلی مراسم فارغ التحصیلی این بهار Mucetti توصیف منطقه برنامه ای برای دیر شروع یک سال بعد در ژوئن 2021. این رویداد خواهد بود تنها اختصاص به این طبقه از سال 2020 خواهد بود و به طور جداگانه برگزار می شود از فارغ التحصیلی برای سال آینده فارغ التحصیلان.

NVUSD نقل مکان کرد و به سمت ژوئن 2021 جشن بر اساس یک نظرسنجی از دانش آموزان و والدین آغاز شد که 28 آوریل. بررسی خواسته خانواده های که آیا آنها ترجیح می دهند به تأخیر انداختن سنتی فارغ التحصیلی به بعد از این تابستان و یا به سقوط تعطیلات و یا سال بعد اما بیشترین تعداد پاسخ – حدود 40 درصد بود و در حمایت از آخرین تاریخ ممکن است با توجه به Mucetti.

“بسیاری از ابهامات است که ما نمی خواهید برای برنامه ریزی یک رویداد (خیلی زود) و به لغو و ایجاد موج دیگری از ناامیدی” او گفت:. “ما نمی خواهید برای ایجاد یک دستور غذا را برای چه می خواهم تکرار شکست.”

اگر چه Mucetti اعلام این منطقه به “انعطاف پذیر” را زودتر مراسم برای کلاس 2020 اگر واکسن و یا درمان در برابر coronavirus در حال توسعه زودتر از انتظار می رود او به نام تضمین نوعی از رعایت برای فارغ التحصیلان تحت شرایط فعلی اولویت بالا.

“من که قرار بود برای اجرا نیاز به برنامه ریزی و لغو دوباره; من می خواهم به تضمین سالمندان یک لحظه در ژوئن” او گفت:. “من دوست دارم فارغ التحصیلی – آن را به بهترین بخشی از آنچه که ما انجام می دهیم فارغ التحصیلی دبیرستان ما سالمندان بنابراین من هیچ مشکلی (البته تغییر) در پاسخ به سلامت روند در حال تغییر است. اما من نمی خواهم به تضمین چیزی است که من نمی تواند تضمین کند.”

با جشن فارغ التحصیلی در انتظار نگه داشته همراه با بقیه زندگی روزانه صدها نفر از خانواده ها گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را فارغ التحصیل پسران و دختران – در نتیجه جزر و مد, هدیه, کارت ها و نامه های دانشجویان پشتیبانی می کند.

ایجاد شده در اواخر آوریل Facebook page “ناپا کلاس 2020 – اتخاذ ارشد! همه NVUSD سالمندان خوش آمدید!” ادای احترام صفحه شامل عکس ها و ویدئوها از بالا محلی دانش آموزان همراه با دعوت نامه برای جامعه به “اتخاذ” یک دانش آموز با کمک آیتم های خود را و یا ارسال لیست آرزو. کارت پشتیبانی و انواع هدایای کوچک و رفتار در حال تحویل به فارغ التحصیلان خانواده خانه و یا مکان های دیگر با پیشرفت ترتیب با اهدا کنندگان.

اهدا کنندگان تا به حال متصل به 394 سالمندان در دبیرستان محلی از جمله خصوصی آکادمی جاستین-سینا همانطور که از بعد از ظهر یکشنبه.

“من یک ارشد یک خرس عروسکی در یک بسته چیپس و شش بسته از دکتر فلفل” گفت: اتخاذ ارشد بنیانگذار Stacy Geary که دخترش هیلی است که فارغ از فهرست بالا شده است “به تصویب رسید” توسط پنج عضو گروه. “شما می توانید هر چیزی برای گفتن به یک ارشد, ‘هی ما با شما قطع در آن وجود دارد’ هیچ چیزی به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها پشتیبانی می کند و دوست داشتنی.”

غلیان احساسات پشتیبانی بود به خصوص به انجمن خوش آمدید دانش آموزان مانند ابی آرتا که به یاد می آورد نه احساس نیروی کامل از آنچه او و او نپا بالا ارشد کلاس را از دست می دهند تا مدرسه منطقه از او پرسیدم چه چیزی جایگزین مراسم او را پشتیبانی می کند.

“این واقعا به من ضربه تا زمانی که آنها فرستاده نظرسنجی درخواست چگونه ما می خواستیم برای جشن فارغ التحصیلی ما,” او گفت: هفته گذشته است. “هنگامی که من در مورد چگونه من می خواهم به آن جشن می گیرند در راه جایگزین و سپس آن را به من رسید که همه ما از دست رفته. من بسیاری از دوستان که فارغ التحصیل شده در سال گذشته و من به آنها صحبت کردیم و همه آنها بسیار دلسوز – آنها می دانند که چقدر به این معنی که این جشن و راه رفتن در سراسر مرحله است.”

یکی دیگر از ارشد, Raquel دیویس از فهرست دریافت کرده هدایا اعم از کرم های پوست به یک اشتراک به صورت, لوازم آرایشی, توسط, پست, اما معنی دار ترین ژست به افتخار او ممکن است ساده ترین.

“این (فارغ التحصیلی) درب دکوراسیون به معنای بیشتر به او فقط به رسمیت شناختن که این خانه یک ارشد,” دیویس گفت:’ مادر ملانی Troup که در حال برنامه ریزی برای دعوت از اقوام از سراسر کشور برای دخترش فارغ التحصیلی قبل از coronavirus باعث گسترده سفر خاموش شدن ناگهانی. “همسایه ها می توانید راه رفتن در حال حاضر و تبریک می گویم به او. او توجه سالک اما آن را به خوبی به رسمیت شناخته شود.”

یادداشت سردبیر: به دلیل پیامدهای بهداشتی از COVID-19 ویروس این مقاله است که در دسترس رایگان به تمام آنلاین خوانندگان. اگر شما می خواهم برای پیوستن به ما در حمایت از ماموریت های محلی و روزنامه نگاری لطفا napavalleyregister.com/members/join/.

شما می توانید رسیدن به هوارد Yune در 707-256-2214 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de