Napa County رستوران برای ناهار خوردن در مشتریان

نپا – آینده سونوما کانتی شروع به آشکار شدن به آرامی چهار شنبه, درب بعدی در نپا.

Napa County ساکنان آموخته سهشنبه شب که در ایالت کالیفرنیا به تصویب رسانده شهرستان گسترش مرحله 2 شدند. رستوران داده شد چراغ سبز به بازگشایی خود را در اتاق ناهار خوری نشسته به مشتریان و خرده فروشی میلادی گفته شد که آنها می تواند اجازه می دهد تا خریداران به فروشگاه های خود را دوباره در میان دیگر نشانه های ظهور از coronavirus-باعث خاموش شدن است.

با زمان کمی برای آماده سازی آن به نظر می رسد به سختی کسی بود که با استفاده از شل مقررات اوایل روز شنبه. اواخر صبح هر چند وجود دارد نشانه هایی از زندگی است.

“در آن ذکر شده بود در حالی که در رستوران ها می توانید باز کنید. آنها نمی گویند که ما می تواند باز امروز گفت:” مائورو پندو مالک/آشپز رستوران فضل جدول در مرکز شهر نپا. “من فکر کردم که معنای آنها gonna give me تاریخ, و من می خواهم به کار می آیند که بعد. سپس آنها بگو: شما باز است.’ گفتم: “آه که این چیزی است که به معنای. که به معنای در حال حاضر!'”

کارگران در رستوران کوچک در دوم و فرانکلین شد و اندازه گیری و حرکت در اطراف جداول شنبه در آماده سازی برای روز ساعت ناهار. چند شام شد و در حال حاضر غذا خوردن در خارج در پیاده رو و جداول. پندو گفت: اتاق ناهار خوری خود کاهش از 17 جدول به شش. او قادر خواهید بود برای بازگرداندن حدود 20 از 36 کارکنان.

هنوز هم آن نادر بود به نوبه خود از اخبار خوب و پندو خندان شد در زیر ماسک خود را.

“این است که در مورد من شکایت در مورد (کسب و کار ظرفیت در) 25 درصد,” او گفت:. “این است که در مورد من نگه داشتن محل امن است. و وقتی که همه احساس امنیت ما می توانید به آرامی اضافه کنید و به آنچه ما تا به حال. اما من میخوام در مورد شکایت دارم. من می توانم این کار. من به این کار می کنند. هیچ انتخاب دیگری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de