Napa County بیمارستان رفتار اول coronavirus بیمار در انزوا

یک فرد مبتلا به کروناویروس در حال درمان در انزوا در یک Napa County بیمارستان و دوم بیمار با علائم و نشانه های این ویروس نیز در حال آزمایش وجود دارد, مقامات گفت.

هر دو بيمار منتقل شدند به ملکه دره مرکز پزشکی از پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County, که در آن ده ها تن از آمریکایی ها بودند که تخلیه از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز ماندن. آنها در میان افراد شناسایی شده به عنوان نیاز به تست و یا بستری شدن در انتخابات گفت: در انتشار اخبار سه شنبه. هفت فرستاده شدند و به بیمارستان های Solano County, اما به دلیل تعداد محدودی از انزوا تخت دو بيمار منتقل Napa County است.

“وجود دارد حداقل خطر برای Napa County ساکنان از ورود این دو نفر در ملکه دره” گفت: Napa County بهداشت عمومی افسر کارن Relucio در انتشار اخبار. “آنها در انزوا و در حال دریافت مراقبت های پزشکی و تحت تست.”

هر دو گروه بيماران تحت قرنطینه فدرال. خود را در شهرهای محل اقامت هستند هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

اولین بیمار آزمایش مثبت برای این ویروس در ژاپن است اما نه با هر گونه علائم مرتبط با این ویروس انتشار اخبار گفت. دیگر آزمایش منفی در ژاپن اما در حال تجربه علائم آن شبیه به آنفولانزا و شامل آبریزش بینی و سرفه و تب است.

تقریبا وجود دارد 73,332 تایید coronavirus موارد در سطح جهانی از جمله 1,870 مرگ و میر در چین, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این است که منطقه خلیج را مورد پنجم از این ویروس جدید است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>