Napa County پاک به بازگشایی رستوران ناهار خوری اتاق, مراکز, مدارس,

ایالت کالیفرنیا است که اجازه می دهد Napa County برای بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید بلافاصله با محدودیت برای محدود کردن گسترش coronavirus.

دولت مصمم است که Napa County مطابق با معیارهای آمادگی به تدریج بازگشایی اضافی کسب و کار و خدمات تحت “گسترش مرحله 2” از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom چهار مرحله بازگشایی روند این شهرستان گفت: در انتشار اخبار سه شنبه. آمادگی معیار شامل یک کم شيوع COVID-19 موارد گسترده تست ظرفیت و شواهدی وجود دارد که این شهرستان دارای زیرساخت های لازم برای شناسایی و با خیال راحت منزوی کردن موارد جدید.

Napa County تا به حال 92 مورد از COVID-19 و 45 که هنوز هم فعال است. سه نفر فوت کرده اند از این بیماری و مرگ اخیر رخ داده در مارس 10.

مدارس در Napa County نیز مجاز به بازگشایی موثر ژوئن 1. از Wineries و مزه اتاق هنوز هم مجاز به باز در این شهرستان گفت.

کسب و کار است که بازگشایی ملزم به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و پست مناسب علامت در محل کار برای مشتریان و کارکنان.

شهرستان سرپناه در محل سفارش باقی مانده است در اثر نیاز به ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال شرکت در فعالیت هایی که به منظور اجازه می دهد تا. اکثر ساکنان هنوز هم نیاز به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که در داخل ساختمان و یا در هنگام تعامل با کسی که در فاصله شش پا نمی تواند حفظ شود.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net