نان, Inc. سرزمین $146 میلیون فرودگاه قرارداد

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

نان, Inc. اعطا شده است $146 میلیون قرارداد به پیشرفت های عمده در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی آن بود روز دوشنبه اعلام کرد.

فاز 2 قرارداد شامل بازسازی به ترمینال 1 چمدان دست زدن به سیستم و ترمینال 2 بلیط لابی صادر شده توسط وزارت حمل و نقل و ارائه کار به حدود 100 محلی کارگران ساختمانی.

این کار در ترمینال جدید 1 چمدان دست زدن به سیستم شامل ساخت و ساز جدید حمل و نقل اداره امنیت غربالگری چمدان فضاها و تجهیزات شش چمدان آرایش چرخ و فلک و جدید ایالات متحده وزارت کشاورزی فضاهای. نیز وجود خواهد داشت تخریب فضاهای موجود و بازسازی فضاهای جدید چمدان دست زدن به سیستم راهرو همراه با پیشرفت های دیگر.

بلیط لابی کار در ترمینال 2 شامل ساخت جدید فروش بلیط شمارنده و سایبان گرفتن دور تسمه نقاله و نصب بالا-حجم کم-سرعت طرفداران سقف در فروش بلیط در سطح برای کمک به نگه داشتن مسافران سرد است. در صحن و زیرزمین سطح نان, Inc. خواهد ساخت جدید و اصلاح موجود TSA غربالگری چمدان فضاهای همچنین ساخت یک چمدان دست زدن به سیستم.

تخریب کار مورد نیاز است برای حذف موجود midlobby شمارنده بلیط و چمدان آرایش چرخ و فلک. پیشرفت های دیگر عبارتند از نور بازسازی به موجود هواپیمایی فضاهای اداری و طبقه بتن تعمیرات.

این پروژه است که میله میله به شروع تابستان امسال با اتمام انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2023.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>