Naish هاوایی گشت و گذار در فروشگاه به پس از 40 سال در کسب و کار

کارول Naish پر شده است با یک عمر خاطرات سفر در سراسر جهان به عنوان او به نظر می رسد در موزه surfy حلق آویز از سقف و دیوار در انبار مغازه در 155 Hamakua رانندگی در کیلوا.

پس از بیش از 40 سال Naish هاوایی که به فروش می رساند windsurfers بادسواری چاه و ایستاده paddleboards و دنده در Kailua, است تماس آن واریز شده است. فروشگاه آغاز انحلال و فروش خواهد شد که تمام موجودی از بین رفته است.

خانواده اجرای کسب و کار تا به حال دراز مدت با چالش های متعدد اما اجاره $7,800 یک ماه تا به حال تبدیل شدن به یکی از مهمترین و غیر قابل عبور. Naish گفت: بسته شدن ناگهانی با توجه به COVID-19 مارس در مهر و موم معامله.

عدم اطمینان در مورد زمانی که اقتصاد ممکن است به طور کامل بازگشایی دوباره نیز دشوار است.

“Coronavirus بود و تکان خوردن چون ما حتی نمی تواند باز کردن درب و تقریبا حذف هر نفر در آینده برای دموی یا اجاره,” او گفت:. “اما آن را فقط به بالا اجاره کیلوا که به کشته شدن کسب و کار. ما فقط نمی توانیم به باز نگه داشتن آن دیگر هیچ.”

Naish و همسرش, Rick اول باز Naish هاوایی در یک انبار در پشت Hekili خیابان در سال 1979 و نقل مکان به آن زمان Hamakua محل در سال 1982.

کارول پسر رابی Naish یک قهرمان windsurfer و پیشگام kiteboarding و ایستاده paddleboarding. دیگر او دو پسر شیدا و Rolly کار در فروشگاه در کیلوا.

همه بزرگ شده, windsurfing در کیلوا بای.

در یک زمان کسب و کار تا به حال پر رونق مدرسه ارائه درس و سه مغازه در مجموع, از جمله یکی در Waikiki و همچنین در کیلوا ساحل مرکز است اما در حال حاضر فقط به Hamakua درایو محل. تعداد اجاره نیز کاهش یافته است.

انجام کسب و کار آنلاین است یک چالش به دلیل هزینه های حمل و نقل, او گفت:.

“ما مشتریان وفادار شده اند که از آمدن به اینجا برای 30 سال,” او گفت: یادآوری بازدید کنندگان از اروپا که بازگشت هر تابستان. “ما نمی دانیم که پایان رفتن است اما ما قصد داریم به قطع.”

برای تماس با فروشگاه تماس 262-6068.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de