ناب اسلش H1 پرداخت به منظور بالا بردن $3.5 میلیارد

الکس DruceAAP

Shares in big four bank NAB have been placed in a trading halt ahead of an expected capital raising.
آیکون دوربینسهام چهار بانک NAB قرار داده شده در یک تجارت توقف جلوتر از انتظار سرمایه بالا بردن.

بانک ملی استرالیا به کاهش سود سهام موقت خود را به 30 سنت و راه اندازی $3.5 میلیارد دلار سرمایه افزایش و پس از آن در نیمه اول با درآمد نقدی بیش از نصف به $1.46 میلیارد دلار است.

چهار بزرگ وام دهنده قانونی سود خالص خود در شش سال منتهی به مارس 31 پایین بود 51.3 درصد به $1.31 میلیارد دلار در حالی که درآمد نقدی کاهش یافت 51.4 درصد در اوایل انتشار دهنده موقت سود نتیجه در روز دوشنبه.

چهار بزرگ وام دهنده بوده است با توجه به انتشار آن در نیم سال سود نتیجه در مارس 7.

NAB هفته گذشته پرچم بزرگ را در نیمه اول با ضربه به سود از طریق نرم افزار capitalisation, تغییرات, افزایش بازپرداخت مربوط به آن را هزینه برای هیچ-خدمات رسوایی و writedown در برابر آن 20 درصد سرمایه گذاری در مدیریت ثروت MLC.

ناب موقت سود برش از یک به طور کامل franked 83 سنت یک سال پیش می آید به عنوان بانک خود را افزایش می دهد جمعی مقررات برای به جلو نگاه اقتصادی و هدفمند بخش تنظیمات توسط $828 میلیون دلار 2.14 میلیارد دلار است.

مدیر اجرایی راس مکیوون روز دوشنبه گفت: این بانک در نظر گرفتن گام فعال برای تقویت ترازنامه خود را به عنوان کشور مواجه است ممکن است “طولانی مدت و شدید رکود اقتصادی”.

“بسیار وجود دارد عدم قطعیت به چه مدت این دوره از دررفتگی گذشته و چشم انداز برای بازیابی” آقای مکیوون گفت.

“مداخلات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با داشتن محدوده گسترده ای اثرات در سراسر استرالیا و نیوزیلند اقتصاد با بخش هایی مانند شرکت های هواپیمایی, تجارت خرده فروشی و مهمان نوازی و تجاری املاک و مستغلات به شدت تحت تاثیر.

“انتظارات ما برای رکود اقتصادی و بیکاری بسیار بالاتر بیش از 2020 و به 2021.”

مشخصاتش تنظیم اپرا در این ماه توصیه بانک ها به حالت تعلیق خود را پرداخت سود سهام تا زمانی که وجود دارد بیشتر به یقین در اطراف چشم انداز اقتصادی.

آقای مکیوون گفت: این تصمیم به پرداخت سود سهام یک عمل متعادل است که به رسمیت شناخته شده این بانک سهامداران خرده فروشی.

“من می تواند به شما خرده سهامداران خواهد بود خوشحال با سود کاهش اما ما معتقدیم درست انجام” آقای مکیوون گفت.

(در مورد) 48 درصد از سهامداران فراموش تکیه بر سود سهام و … در زمان قرار دادن شما نمی خواهید قیمت سهم پایین کشیده میشوند.”

NAB گفت: $3.5 میلیارد دلار سرمایه افزایش است انتظار می رود به افزایش این گروه سهام مشترک ردیف 1 سرمایه نسبت به 11.2 درصد از 10.39 درصد در مارس 31.

ناب اسلش سود سهام H1 سود فرو

* درآمد خالص عملیاتی کردن 3.3 pct به $8.57 bn

* نقدی درآمد پایین 51.4 pct به $1.46 میلیارد دلار

* سود خالص پایین 51.3 pct به $1.31 میلیارد دلار

* موقت سود 30 سنت به طور کامل franked از 83 سنت از یک سال پیش.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>