چرخ من: جاستین بل

اولگا د Moellerغرب استرالیا

Picture: Justin Benson-Cooper
آیکون دوربینتصویر: Justin Benson-کوپر اعتباری: Justin Benson-کوپر/غرب استرالیا

Pinchos صاحب-آشپز جاستین بل گرفتن در اطراف خود قابل اعتماد گلف به عنوان او شمارش پایین روز تا او می تواند پرتاب باز کردن درب خود را کمی اسپانیایی گوشه در Leederville که او بسته با یک قلب سنگین تا زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت و از آن خواهد شد.

آنچه که شما در حال رانندگی و چرا شما آن را خرید ؟

من درایو 2008 گلف GTI من از my mate جف هیوارد (بریزبن هتل/لوکس نوار) که شریک زندگی من در روز Monza پاستا و Risotto. جف بودن جف علامت تمام جعبه زمانی که او خریداری ماشین جدید پس از آن آمد تا با همه چیز و هنوز درایوهای بزرگ امروز است. آن را مناسب برای از زیپ در اطراف شهرستان. آن را دوست دارم.

چه شد اولین اتومبیل خود را?

اولین ماشین من بود یک پرتقال هیلمن هانتر پدرم را به من داد پس از برنده شدن در آن بازی پوکر یک شب. داستان واقعی. آن را جامد به طول انجامید و برای همیشه و من آن را به یک همسر یک روز قبل از ترک انگلستان به سفر.

چه رویای خود را ،

من واقعا نمی باید یکی به دلیل اینکه یک آشپز, من می خواهم احساس می کنم مثل یک بیت از یک د… رانندگی واقعا فلش ماشین هر چند جیمز باند کلاسیک استون Martins نگاه بمب. من و همسرم نیز سوبارو Levorg, که, کامل, ورزشی و سرگرم کننده در حالی که هنوز پایین کلید. به طوری که من رفتن به موتور هنگامی که او را به استفاده از آن نیست.

چه آزار شما بیشتر در مورد سایر رانندگان ؟

آنهایی که نشستن در وسط و یا خط سریع انجام آهسته سرعت. حرکت بیش از رفیق!

آنچه را مورد علاقه خود را در رانندگی ،

هنگام رانندگی من گوش دادن به دریک Stormzy و 80s, old-school hip-hop که من با آن بزرگ شده. همچنین گروههایی مانند سنگ گل رز, Radiohead, Massive Attack and The Chemical Brothers.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net