من چرخ: جیمی Cripps

غرب استرالیا
Picture: Nic Ellis
آیکون دوربینتصویر: Nic الیس اعتباری: غرب استرالیا

West Coast عقاب و تحقیقات دیابت WA سفیر جیمی Cripps است به همان اندازه راحت در این زمینه به عنوان او است که در جاده ها در LandCruiser که پشته از اتاق برای سگ ها و گشت و گذار دنده در سفر شمال.

آنچه که شما در حال رانندگی و چرا شما آن را خرید ؟

من ماشین فعلی یک سری 79 Toyota LandCruiser V8. من این ماشین برای چند سال در حال حاضر به عنوان من نیاز به یک خوب 4WD برای گشت و گذار و چیزی است که انبوه از اتاق برای سگ و تمام دنده من. این فوق العاده است در سفرهای منظم تا شمال به Horrocks جایی که من صرف مقدار زیادی از زمان.

چه رویای خود را ،

ماشین من در حال حاضر کامل است برای آنچه که من می خواهم برای رسیدن به. چهار چرخ دیسک قطعا خودرو از انتخاب به عنوان من واقعا به فلش اتومبیل.

چه شد اولین اتومبیل خود را?

سفید هولدن کومودور که من رو از A به B. پدر و مادر من خریداری من آن را دست دوم — چه کسی می داند که در آن است در حال حاضر ؟

چه آزار شما بیشتر در مورد سایر رانندگان ؟

ادغام مهارت های پرت در حال تکان دهنده و مردم نه چسبیده به محدود کردن سرعت به عنوان آن را کند می کند همه را. من چند کیلومتر سفر در کشور پس از آن خوب خواهد بود اگر مردم می تواند ادغام و ماندن در سمت چپ اگر رفتن کمتر از حد مجاز سرعت.

آنچه را مورد علاقه خود را در رانندگی ،

هر نامزد من, زندگی, می خواهد به گوش دادن به آن است به طور معمول یک ترکیب خوب از قدیم و جدید مسائل مدرسه. خود من, من به طور معمول فقط چوب رادیو و گوش دادن به آن است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>