‘همسایگان من هستند به معنای واقعی کلمه درست در کنار من’: Coronavirus به ارمغان می آورد چالش های جدید برای ساکنان آپارتمان

تحت شرایط عادی در بیمارستان کارگر تیفانی Lacey باعث می شود بهداشت یک اولویت است. اما با این پناهگاه در محل سفارش آن بوده است هرگز مهم تر به نگه داشتن او را تمیز برای جلوگیری از چیدن coronavirus در کار و آوردن آن به خانه به خانواده و همسایگان در شمال سانتا رزا مجتمع آپارتمانی.

آن را در حال حاضر دشوار است برای Lacey به گیر یکی از معدود ماشین لباسشویی در 18-واحد پیچیده است. در حال حاضر که او را به شستن لباس های روزانه و بسیاری از مستاجران ماندن خانه از محل کار — آن را سخت تر از همیشه است.

او همچنین در تلاش برای نگه داشتن او 9 ساله Jayden اشغال و به دور از عفونت ممکن است در حال حاضر است که او را از مدرسه به خانه و قادر به رفتن به خارج و سوار روروک مخصوص بچه ها خود و یا شلیک اسلحه Nerf با بچه های دیگر در این مجموعه.

“همسایگان من هستند به معنای واقعی کلمه درست در کنار من و ما به اشتراک گذاشتن یک ایوان” گفت: Lacey, 32. “آنها هنوز هم ممزوج شدن با هر یک از دیگر بدون ماسک و چندگانه کودکان در زدم چند بار درخواست اگر او می آمد و بازی من و بگو ببخشید او نمی تواند.’ آن را سخت او نتواند دوستان خود را برای اطمینان حاصل کنید.”

او تجربه منحصر به فرد نیست در سونوما کانتی که در آن ده ها هزار نفر از مستاجرها تنظیم هستند به چالش های سالم ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که زندگی در چگالی بالا مجتمع های آپارتمانی.

تقریبا 40 درصد از 205,000 واحد مسکن در شهرستان سونوما در حال اشغال توسط مستاجرها با توجه به سرشماری ایالات متحده داده است. در سانتا رزا به تنهایی نزدیک به نیمی از این شهر را تقریبا از 64000 واحد مسکن در حال اجاره با توجه به دستیار شهرستان مدیر David Guhin و بسیاری از آنها چند واحد مجتمع. ایالت حدود دو سوم از 6 میلیون اجاره خواص چند تحولات با توجه به کالیفرنیا آپارتمان انجمن گروه تجارت برای دولت صاحبخانه.

بخش عمده ای از محلی موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus را به نظر می رسد در بیشتر شلوغ مناطق شهری شهرستان سونوما گفت: دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت. اما چند مجتمع های مسکن نبوده است یک اولویت بالا در پيشگيري از آنجا که شده است وجود دارد شواهد کمی از جمعی انتقال, او گفت:.

پاسخ توسط محلی صاحبخانه شده است متنوع است. برخی از نورد ضد عفونی کننده دست ایستگاه ها و نشانه های دلگرم کننده اجتماعی فاصله و پوشش صورت اما دیگران تا حد زیادی نادیده گرفته بهداشت عمومی محدودیت.

در واقع برخی از آنها همچنان به فعالیت کسب و کار به عنوان معمول گفت: Ronit Rubinoff, مدیر اجرایی, حقوقی از شهرستان سونوما. کمک های حقوقی غیر انتفاعی که در عمل یک مسکن تدریس خصوصی در خانه دیدم تماس برای مشاوره سنبله پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و مقامات محلی به حالت تعلیق اخراج از آنجا که بسیاری از کالیفرنیا بود. این منظور نیز محروم غیرضروری فعالیت های املاک و مستغلات مانند واحد بازرسی و یا تعمیرات ربطی به ایمنی و بهداشت.

“وجود دارد عدم درک در مورد آنچه مجاز است و چه چیزی مجاز نیست و آن را بسیار ترسناک برای بسیاری از مستاجران در کنترل خود محل” Rubinoff گفت. “شما نمی خواهید یک دسته از مردم در راهپیمایی به خانه خود را در حال حاضر. هنگامی که شما در حال حاضر در برخورد با این نوع از اضطراب داشتن کسی در آمده و شما را آلوده است آخرین چیزی که مردم نیاز در حال حاضر.”

برخی از مستاجرها هستند احساس بسیار تاکید گفت: بریتنی Affronti که نقل مکان کرد و از چهار اتاق خواب خانه در کالیفرنیا با یک حیاط خلوت بزرگ و باغ در این ماه و به یک 1,100 فوت مربع آپارتمان در نزدیکی Coddingtown بازار در سانتا رزا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>