من یونانی پسر Pinjarra شیب

تاج Stubberآلبانی تبلیغ

Steve Wolfe stable representative Brett Wolfe with Brodie Kirby who takes the ride on My Greek Boy in this sunday Pinjarra Classic (1300m).
آیکون دوربیناستیو ولف پایدار نماینده برت ولف با برودی کربی که سوار بر یونانی در این یکشنبه Pinjarra کلاسیک (1300m). اعتبار: لوری بنسون

استیو ولف و برودی کربی را داغ بزرگ جنوبی فرم به Pinjarra این یکشنبه که جانباز قهرمان دو سرعت من یونانی پسر مسابقات ذکر شده $120,000 Pinjarra کلاسیک (1300m).

من یونانی پسر را به مقام سوم اجرای این کمپین پس از پی در پی سومین دادن در Mungrup گل میخ با حداکثر سرعت دویدن و پس از آن در طول 1400متر در Ascot به افزایش اسپرینتر آینده در اطراف.

کربی اتحاد شات پشت به صحنه در این فصل در آلبانی که در آن او است که منجر سوارکاری صفوف این فصل است و حفظ سوار بر هفت ساله gelding.

من یونانی پسر یک برنده از 13 مسابقه انجام خواهد شد حداقل 54kg در ویژگی های مسابقه است که همچنین شامل موسیقی رقص, جام شب و بگویید ‘ اونا ما میای.

ولف است که در فهرست بزرگ جنوبی فرم را نیز آپولو به Pinjarra در روز یکشنبه.

در مقیاس کوچک آلبانی مربی ربکا Wallrodt همچنین دارای یک دونده در Pinjarra چشمگیر, آخرین-شروع برنده ما دوستان پسر خواهد شد که مسابقه در طول 1400متر.

در روز شنبه ولف خواهد شد زین چهار دونده در شال گردن با عنوان سحر و جادو میلیون 2YO کلاسیک محل گیرنده سازمان دیده بان من ،

چشم نواز دختر شوخ و جوان خواهد شد مسابقه سالینجر صفحه (1100m) به مدت دو سال به امید درجه یک پیروزی دوم زمانی که او میپرد از سد هفت با 54kg.

رایان تپه پرش روی پس از هدایت او را به یک پیروزی چشمگیر در اولین.

قابل توجه سه ساله اوراسیا یکی دیگر از ولف دونده به عنوان شال گردن و گذشته شروع برنده جنگ طبقاتی را برخورد با همکار آلبانی دونده Ionyx از Roy Rogers پایدار است.

Zetorio به نظر می رسد قوی ادعای راجرز در جولی و مایک تولد نقص (1000 متر) پس از اینکه مورد ضرب و شتم دور در گذشته دو شروع می شود.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>