‘قتل Hornets’ با نیش که می تواند کشتن زمین در ایالات متحده

SPOKANE بشویید. >> بزرگترین هورنت یک 2 اینچ قاتل لقب “قتل هورنت” با اشتها برای زنبور عسل شده است در بر داشت در واشنگتن که در آن متخصص حشره شناس بودند ساخت برنامه برای پاک کردن آن را.

غول آسیایی, حشره با نیش که می تواند منجر به مرگ برای بعضی از انسان ها فقط در حال حاضر شروع به ظهور از خواب زمستانی.

“آنها مانند چیزی از یک هیولا کارتون با این زرد-نارنجی چهره” گفت: سوزان Cobey یک زنبور عسل پرورش در دانشگاه ایالتی واشنگتن.

“این تکان دهنده بزرگ هورنت” گفت: Todd موری, WSU فرمت حشره شناس و گونه های مهاجم متخصص. “این یک خطر سلامت و از همه مهمتر قابل توجهی درنده زنبور عسل است.”

زنبور اندیش شد برای اولین بار در ایالات متحده در ماه دسامبر گذشته زمانی که دولت بخش کشاورزی تایید دو گزارش در نزدیکی بلین بشویید. نزدیک به مرز کانادا. آن را نیز دریافت دو محتمل اما گزارش های تایید نشده از سایت های کاستر بشویید. در جنوب بلین.

زنبور می تواند از طریق نیش اکثر پرورش دهندهء زنبور عسل مناسب برای ارائه نزدیک به هفت برابر میزان سم به عنوان یک زنبور عسل و نیش چندین بار بخش گفت و اضافه کرد که آن را به دستور ویژه تقویت شده مناسب از چین است.

این دانشگاه گفت: آن شناخته شده نیست چگونه و یا جایی که اورلئانز وارد در شمال امریکا است. آن را به طور معمول زندگی در جنگل ها و کوه های کم از شرق و جنوب شرقی آسیا و تغذیه بزرگ حشرات از جمله زنبورها و زنبورهای عسل. آن لقب “قتل هورنت” در ژاپن که در آن شناخته شده است برای کشتن مردم است.

زنبور چرخه زندگی آغاز می شود در ماه آوریل زمانی که ملکه ظهور از خواب زمستانی, تغذیه گیاهی در sap و میوه و دنبال لانه های زیرزمینی برای ساخت لانه خود. اورلئانز در حال مخرب ترین در اواخر تابستان و اوایل پاییز است. مانند غارتگری ارتش آنها حمله عسل زنبور عسل, قتل زنبوران بالغ و خوردن لارو و شفیره, WSU گفت.

نیش خود را بزرگ و دردناک با یک سم قوی. چند نیش می توانید کشتن انسان, حتی اگر آنها آلرژی دانشگاه گفت.

کشاورزان بستگی دارد زنبور عسل برای گرده افشانی مهم بسیاری غربی محصولات کشاورزی مانند سیب و زغال اخته و گیلاس. با تهدید از hornets “زنبورداران ممکن است تمایلی به کهیر خود را در اینجا” گفت: جزیره شهرستان فرمت دانشمند تیم لارنس.

گونه های مهاجم می تواند به طور چشمگیری تغییر شرایط رشد موری گفت که در حال حاضر زمان برای مقابله با شکارچیان.

“ما باید به مردم یاد می دهد که چگونه به رسمیت شناختن و شناسایی این هورنت در حالی که جمعیت های کوچک هستند به طوری که ما می تواند به از بین بردن آن در حالی که ما هنوز یک شانس” موری گفت.

دولت وزارت کشاورزی آغاز خواهد شد به دام انداختن ملکه در بهار امسال با تمرکز بر Whatcom, Skagit, San Juan, و جزیره شهرستانهای استان است.

شکار اورلئانز است که هیچ کار برای مردم عادی است.

“سعی نکنید به آنها را خودتان اگر شما آنها را ببینید” Looney گفت. “اگر شما به آنها را اجرا و سپس با ما تماس بگیرید!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de