مادر سوخته در وحشتناک Qld ماشین آتش می میرد

The mother burnt in an incident that saw her children and their father killed in Brisbane has died.
آیکون دوربینمادر سوخته در حادثه ای که او را دیدم فرزندان و پدر خود را کشته و در بریزبن درگذشت.

31 ساله که دچار وحشتناک سوختگی در کشنده ماشین آتش است که در زمان زندگی سه فرزند او مرده است در بیمارستان در بریزبن.

هانا باکستر گذشت در رویال بریزبن و بیمارستان زنان در شب چهارشنبه کمتر از 24 ساعت پس از حادثه است که درمان به عنوان یک ممکن است مورد خشونت خانوادگی.

کودکان – Laianah, چهار, Aaliyah, شش, و ری سه کشته در ماشین بعد از آن پشت سر هم به شعله های آتش در محیطی آرام خیابان های حومه در برگ کمپ هیل در بریزبن در شرق صبح روز چهارشنبه در طول مدرسه به طور منظم اجرا شود.

هانا شوهر جدا روآن باکستر, 42 بود که در صحنه نیز درگذشت و پس از گزارش سلاح سرد خود را.

Mrs باکستر تا به حال موفق به خارج شدن از سوختن اما در آتش بود.

اما پلیس کوئینزلند گفت که خیلی زود به بگویید که آیا آن را یک قتل-خودکشی یا تصادف اگر چه یک شاهد گفت: Ms باکستر اجرا کرده بود از ماشین جیغ “او ریخت بنزین در من است.”

کارآگاهان هنوز در تلاش برای ایجاد چگونه آتش آغاز شده است.

“چگونه آتش در واقع رخ داده است نبوده است مسلم و قطعی نیست در حال حاضر, بنابراین ما آن را یک قتل-خودکشی و یا یک حادثه غم انگیز آن را نامناسب در این مرحله” کارآگاه بازرس مارک تامپسون گفت.

“من دیده ام برخی از صحنه های وحشتناک – این است که وجود دارد با برخی از بهترین آنها. آن را یک چیز وحشتناک به ارائه می شود.”

همسایگان شنیدن گزارش چند انفجار قبل از دیدن این SUV را فرا گرفته در شعله های آتش کلاغ در خیابان مورد 8.30 صبح روز چهارشنبه.

همسایه موری کمپبل گفت که او شنیده ام تعدادی از صدای بلند موی چتری.

آن را فقط وحشتناک, چندین انفجار با صدای بسیار بلند گفت:” AAP.

یک مرد که در تلاش برای کمک در صحنه نیز به بیمارستان منتقل صورت می سوزد.

این Baxters متعلق به یک کسب و کار به نام Integr8 و بر این باور هستند که از هم جدا شده اند قبل از کریسمس سال گذشته است. خانواده درگیر نمی شد در هر دادگاه خانواده و یا فدرال دادگاه.

آقای باکستر عضو نیوزیلند رزمندگان NRL تیم ملی در اواسط 2000s اما بازی اول کلاس بازی. همسر خود جدا شد trampolining قهرمان.

آقای باکستر در Facebook صفحه آشغال با تصاویر و ویدئوها از سه فرزند و نظرات مانند “آنها را دوست دارد به ماه و بازگشت” و “پدر نتواند همه شما”.

شش روز پیش یک دوست نوشته شده: “چانه تا برادر همه چیز کار خواهد کرد فقط قطع در آن وجود دارد من فرض بسیاری از مردم در مورد مراقبت از شما و وضعیت شما رو.”

دوران کودکی خشونت استرالیا مدیر عامل تریسی مک لئود هاو گفت: این یک تراژدی بود.

“من قصد ندارم به خصوص بحث در مورد این خانواده را نامناسب خواهد بود اما در تاریخ از خانواده های که در آن من را دیده اند این رخ می دهد و او [پدر] است آدم خوب,” او گفت: نه شبکه در روز پنج شنبه.

تاسیسات 13 11 14

oberoi mall 1300 22 4636

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>