های متعدد بزرگ و مار و سگ و گربه و نجات از پتالوما خانه آتش که آواره 3 نفر

سه نفر آواره شدند توسط یک آتش سوزی خانه ای در شرق پتالوما شنبه و در حالی که هیچ کس به خانه بود که آن را مشتعل پرسنل اورژانس نجات چندین سگ و گربه و مار در پاسخ.

ساکن در محله زندگی پتالوما در نزدیکی فرودگاه شهری به نام 911 مدت کوتاهی بعد از ظهر به گزارش ردوود دایره آتش پتالوما آتش نشانی در بیانیه ای گفت.

یک سگ کوچک کشف شد در طول اولیه جستجو از خانه صورت گرفته بود خارج به ایمنی, مقامات گفت. اولین پاسخ دهندگان نیز چند نجات مارها بزرگ قرار دارد در یک قفس دو گربه و سه سگ که فرار کرده بود به حیاط خلوت.

آتش نشانان در زمان یک رویکرد تهاجمی و به نام در واحد های اضافی را امتحان کنید و به حداقل رساندن آسیب, مقامات گفت. یک نردبان کامیون خدمه برش سوراخ در سقف به کمک فشار و حرارت و دود.

حدود نیمی از خانه آسیب دیده بود توسط آتش اگر چه بقیه اموال پایدار آسیب دود باعث بخش ساختمان و آتش بازرسان به اعلام خانه غیرقابل سکونت.

علت آتش سوزی هنوز در دست بررسی است اما مقامات آتش مشکوک فروغ آغاز شده و در خارج از خانه و سوخت بود توسط بادهای gusting از طریق این منطقه است.

چون پتالوما آتش مورد نیاز چنین سنگین پاسخ به خاموش کردن آتش واحد از رانچو Adobe کال آتش سونوما دره و شمال خلیج آتش سازمان به کار گرفته معمول تماس تا محلی خدمه بازگشت.

آواره ساکنان داده شد منابع برای لباس و جایی برای اقامت تا زمانی که خانه را تعمیر کردند. این اثر آتش سوزی در حدود $100,000 در آسیب.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>