مولر گزارش جزئیات برجسته تهمت علاقه در ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون

واشنگتن >> جزئیات جدید از وزارت دادگستری درخواست به نفوذ روسیه در طول سال 2016 انتخابات امروز منتشر شد تأکید رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه زیادی به weaponizing اطلاعات به سرقت رفته توسط روسها و قریب به ویکی لیکس برای استفاده در برابر خود 2016 حریف هیلاری کلینتون ،

جدید افشا همچنین تاکید دادستان’ شک و تردید در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به آنها گفتم حقیقت زمانی که از او سوال شد در طول دو سال تحقیقات ویژه مشاور رابرت مولر به روسیه دخالت در انتخابات و اینکه آیا تهمت کمپین توطئه با مسکو برای نفوذ در نتیجه آن است.

به طور کلی این اطلاعات جدید ریخته کمی نور جدید در مشاور ویژه این تحقیق که تحت سلطه دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. آن منتشر شد در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه ادعا کرده است که وزارت دادگستری redactions از اطلاعات حساس در Mueller گزارش نقض قانون آزادی اطلاعات.

بسیاری از افشا اطلاعات تایید شده در حال حاضر نشان داد در گزارش های رسانه ها و یا در پرونده های جنایی در برابر تهمت سابق دستیاران. رکورد های عمومی مملو از حساب هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش برای استفاده از purloined ایمیل در برابر کلینتون و رئیس جمهور تلاش برای خنثی مشاور ویژه را پرس و جو از جمله توسط اویزان عفو قبل از کلید شاهدان و اهداف خود را در امیدوار است که آنها نمی خواهد همکاری با مقامات مجری قانون.

به تازگی منتشر شده جزئیات معامله اصولا با تهمت و سابق کمپین مشاور راجر سنگ که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر از دروغ گفتن به مقامات فدرال مانع یک تحقیق کنگره و دستکاری با یک شاهد. او محکوم به 40 ماه زندان.

سنگ مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اصلی واسطه به ویکی لیکس. با توجه به تازگی منتشر شده معابر دادستان مشکوک که رئیس جمهور می ترسید سنگ ممکن است تهمت زدن به او. آن را نیز نشان می دهد آنها شک تهمت بود راستگو بودن زمانی که او اعلام کرد در نوشته پاسخ به سوالات خود را که او نمی یاد تا به حال بحث در مورد ویکی لیکس با سنگ در طول مبارزات انتخاباتی.

“ممکن است که در آن زمان رئیس جمهور فرستاده شده نوشته شده است او پاسخ دو سال پس از آن مربوط به حوادث رخ داده بود او دیگر تا به حال پاک کردن خاطراتی از بحث های خود را با سنگ و یا دانش خود را از سنگ ادعا ارتباطات با ویکی لیکس” مولر را نوشت: محققان به تازگی فاش بند. “اما رئیس جمهور انجام, همچنین می تواند به عنوان منعکس کننده خود آگاهی است که سنگ می تواند با ارائه مدارک و شواهد که بر خلاف رئیس جمهور رد و لینک جمهور به سنگ تلاش برای رسیدن به ویکی لیکس.”

دادستان نوشت که مایکل کوهن رئیس جمهور سابق وکیل بود که محکوم به مالی مبارزات انتخاباتی تخلفات و جرایم دیگر به آنها گفت که او شنید مکالمه بین تهمت و سنگ در نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن برج ستاد در تابستان 2016 قبل از ویکی لیکس منتشر شد اولین tranche از دموکراتیک ایمیل به سرقت رفته توسط روس ها.

کوهن گفت که پس از سنگ وعده داده است که ویکی لیکس را به زودی برای انتشار بیشتر آسیب رساندن به اطلاعات در مورد کلینتون برگ برنده پاسخ داد: “اوه خوب همه حق است.” پس از ویکی لیکس بعد از انتشار اسناد و مدارک به سرقت رفته از کمیته ملی حزب دموکرات کوهن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت: “من حدس می زنم راجر درست بود” این گزارش گفت:.

دادستان همچنین اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات عمومی در مورد سنگ و دیگر شاهدان و اهداف بودند آشکار سیگنال. آنها “ارتباط یک پیام است که شاهدان عینی می تواند پاداش برای امتناع از ارائه شهادت نامطلوب به رئیس جمهور و تحقیر اگر آنها تصمیم به همکاری” آنها نوشت که قبلا redacted جمله است.

وزارت دادگستری به حال نکردن معابر برخورد با سنگ به منظور آن گفت: برای حفاظت از جریان پرونده جنایی علیه او. اما طرح دعوی در دادگاه توسط Electronic Privacy Information Center, ناظر و BuzzFeed News, روزنامه نگار, Jason لئوپولد به چالش کشیده آن و دیگر redactions به عنوان نقض قانون آزادی اطلاعات.

جان Davisson یک وکیل برای حفظ حریم خصوصی و گروهی اذعان کرد در مصاحبه امشب که خیلی از تازه افشا اطلاعات “در آمده بود در یک فرم و یا دیگری” پس از مولر گزارش منتشر شد. اما او گفت: “این تاخیر به خودی خود مضر است.” او همچنین گفت که او خال خال redactions که غیر ضروری و سوء ظن مطرح شده در مورد اینکه آیا اجرای قانون مقامات به حال اشتباه نکردن اطلاعات دیگر.

وزارت دادگستری تصمیم به انتشار بیشتر از متن این گزارش پس از این قاضی فدرال نظارت بر آن صورت قاضی رخی B. والتون از منطقه کلمبیا ابراز سوء ظن در مورد اینکه آیا redactions توجیه شده بودند و به دستور دولت وکلا به او را با ارائه گزارش کامل به طوری که او می تواند بررسی redactions خود را. شاکیان در مورد استدلال وجود دارد هیچ دلیلی برای خودداری از هر گونه اطلاعات در مورد سنگ به دلیل پرونده جنایی خود رسیده است.

والتون گفت: او را به بخش خصوصی بررسی متن کامل چرا که “پایبندی به قانون آزادی اطلاعات هدف از نگه داشتن آمریکا و اطلاع از آنچه در آن دولت است تا به خواسته چیزی کمتر است.”

در طول سنگ محاکمه دادستان گفت که او مانع یک تحقیق کنگره به اینکه آیا تهمت کمپین توطئه با روسیه برای نفوذ در انتخابات 2016 به منظور حفاظت از رئیس جمهور است. “او می دانست که اگر حقیقت بیرون آمد و در مورد آنچه که او انجام شده بود در سال 2016 آن را نگاه وحشتناک” یک دادستان گفت: از سنگ.

دفاع تیم استدلال کرد که کل قضیه از دادستان را مورد نادرست بود چرا که سنگ هرگز تا به حال هیچ مدرکی که صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن. او صرفا تلاش برای کشف آنچه اطلاعات ویکی لیکس به دست آمده بود که تهمت می تواند با استفاده از در برابر کلینتون قبل از انتخابات آنها استدلال می کنند و نه او و نه هر کس دیگری به این کمپین تا کنون با توطئه روس ها که تا به حال قریب است که اطلاعات را به ویکی لیکس.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به دادستان’ توصیه برای سفت زندان در توییتر بر مداخله و گروه خواست بیشتر ملایم جمله فوق العاده ای برگشت که حیرت زده کارشناسان حقوقی و گروه جانبازان. چهار حرفه دادستان خارج از مورد اعتراض و یکی از ترک گروه به طور کامل.

سنگ که برنامه ریزی شده است به گزارش اداره زندانها تا پایان ماه ژوئن شروع به خدمت کردن دوران محکومیت خود را ابراز کرده است امیدوار است که رئیس جمهور او را عفو کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>