MRBTA بسته جاذبه های

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

The MRBTA has cancelled its main attractions including Cape Naturaliste Lighthouse tours due to the Federal Governments COVID-19 health recommendations.
آیکون دوربیناین MRBTA را لغو کرده است, اصلی آن از جمله جاذبه های کیپ Naturaliste فانوس دریایی تور با توجه به دولت های فدرال COVID-19 سلامت توصیه.

رودخانه مارگارت بوسلتن گردشگری انجمن بسته چند تن از اعضای اصلی جاذبه های امروز با توجه به نخست وزیر اسکات موریسون به روز شده COVID-19 توصیه.

فانوس دریایی برج, تور و تورهای به Ngilgi دریاچه و جواهر غارها را بلافاصله متوقف خواهد شد.

تمام مراکز بازدید کننده نیز خواهد بود از امروز بسته شد.

کیپ Leeuwin و کیپ Naturaliste میراث تورهای ادامه خواهد داد تا در دسترس بازدید کنندگان است.

غار ماموت باز باقی خواهد ماند به بازدید کنندگان به عنوان بازدید کننده در امن جدایی در حالی که بازدید از غار.

در یک بیانیه یک MRBTA سخنگو گفت: کارکنان بوده است اطلاع از تغییرات و تلاش برای ادامه به پرداخت تمام کارکنان برای تا زمانی که ممکن است.

“به عنوان همکار گردشگری اپراتورهای ما درک می کنیم که در حال انجام تشدید این بیماری همه گیر است بسیار ناراحت کننده برای MRBTA عضو کسب و کار. در حالی که ما تمام شده است در زیر این خبر از نزدیک آن است که هنوز یک شوک زمانی که اثرات شروع به احساس بسیار نزدیک به خانه” گفتند.

“اگر کسب و کار شما نیاز به کمک با برنامه ریزی پاسخ به کاهش در درآمد MRBTA عمده پروژه های مشاور پیپ نزدیک خواهد بود خوشحال به انجام یک-به-یک جلسه به بحث در مورد چالش های خود را.”

MRBTA کارکنان به کار خود ادامه پاسخگویی عضویت و بازدید کننده سرویس پاسخ به سوالات.

تیم بازاریابی خود ادامه خواهد داد به انجام تجدید نظر در مقصد فعالیت بازاریابی به منظور اطمینان از بازدید کنندگان آگاه از منطقه کسب و کار است که باز باقی می ماند.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>