حرکت در SSU در خطر بی خانمان ساکنان مجموعه چهار شنبه

محافظان امنیتی خصوصی منتقل زل زل نگاه کردن خود در زیر سایه درختان صبح روز دوشنبه در نزدیکی Sauvignon ایجاد کرد دانش آموز مجتمع مسکونی در دانشگاه ایالتی سونوما.

کارگران از یک شمشیربازی شرکت بودند در اطراف پیچیده با شمشیربازی کامل با مات مانع است. آمده است دوشنبه, واحد های طولانی پس از خالی توسط دانش آموزان در میان coronavirus بحران خواهد شد به 35 آسیب پذیر از اعضای سونوما کانتی بی خانمان جامعه است. در نهایت 150 خواهد تماس رونرت پارک پردیس خانه موقت به عنوان مقامات به دنبال حفاظت از خطر ساکنان از این بیماری کشنده COVID-19.

“تمام این تلاش مربوط به COVID-19 گفت:” باربی رابینسون منطقه سونوما کانتی مدیر از خدمات بهداشتی و درمانی و موقت مدیر اجرایی جامعه توسعه کمیسیون شهرستان منجر شود بی خانمانی آژانس. “این یک فرصت برای مردم را به ایمنی.”

SSU دانشگاه انتخاب این شهرستان به عنوان یک مرحله بندی زمین برای کمک به محلی در مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند خانه تا 580 نفر و بیش از 700 در صورت نیاز —به مدت پنج ماه در تلاش برای کاهش هر گونه فشار در بیمارستان های محلی و پناهگاه بی خانمان.

آماده سازی نهایی مربوط به 5 میلیون دلار توافق بین دانشگاه و منطقه سونوما کانتی بودند که در محل قرار داده و دوشنبه.

این قرارداد خواستار پردیس مرکز تفریح و سرگرمی در سراسر پارکینگ به شرق Sauvignon روستا را در عنوان بسیاری از 200 خفيف تا متوسط COVID-19 علائم. این مرکز در حال حاضر احاطه شده توسط شمشیربازی دوشنبه. یک گارد امنیتی در نزدیکی قابل حمل دستشویی و ثبت نام در ورق آویزان از زنجیره لینک مانع است.

دو هفته پیش از گارد ملی کالیفرنیا بود به نام در به راه اندازی تخت در ورزشگاه طبقه سیگنالینگ بی سابقه ای تغییر در پردیس نقش مهمی در این بیماری همه گیر.

اما فقط با یک فرد با COVID-19 بستری شده در دوشنبه انتخاب رهبران در رونرت پارک هستند سوال نیاز و بالا بردن سطح هشدار در مورد پناه افراد بی خانمان در محوطه دانشگاه.

این شهرستان قرار دادن اطلاعات دقیق در وب سایت خود را پس از جلسه شورای جمعه که در آن احساسات زد بالا.

“من به برخی از نگرانی واقعی در مورد آنچه در این شهرستان انجام شده است و در سونوما ایالت” رونرت پارک Councilwoman Pam استافورد گفت: در این جلسه. “واقعا چه چیزی آنها انجام می دهند در حال حرکت است افراد بی خانمان وجود دارد. بنابراین من فقط باید یک مقدار زیادی از سوالات در مورد زمانی که این است که چگونه آنها اجازه ندهید که افراد بی خانمان انجام آنها به جامعه؟”

رئیس در میان نگرانی بود که این حس در میان برخی در شورای که این حرکت نبود به درستی ابلاغ و کسانی که نگرانی های ساخته شده راه خود را به شهرستان سرپرستان از جمله Shirlee زین که سوم منطقه در پردیس.

“من قصد دارم به بررسی کنید که” زین گفت. “من واقعا روشن برای کارکنان است که ما باید برای رسیدن به کشورهای همسایه است.”

رابینسون گفت که او تا به حال رونرت پارک کارکنان در یک بی خانمان محلی وظیفه نیروی کار از طریق بخش اورژانس مرکز عملیات پس از 6 آوریل. او همچنین در مورد اختلاف این تصور که در معرض خطر ساکنان مبارزه با بی خانمانی را در خیابان زیر این شهرستان را استفاده از سایت.

هدف رابینسون گفت: برای اطمینان از ساکنان گزینه هنگامی که قرارداد خود را اجرا می کند حتی اگر او می داند نه هر ساکن را قبول پناهگاه. برخی از خواهد شد که قرار دارد در SSU شده اند و زندگی موجود در پناهگاه. دیگران بودند در خیابان ها از جمله در رونرت پارک. همه در حال 65 سال یا مسن تر و دارای شرایط بهداشتی اساسی است که آنها را منحصر به فرد در معرض خطر علائم شدید باید آنها قرارداد coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>