موتورسوار در تصادفات به سانتا رزا درخت پیرایش کامیون

یک مرد موتورسوار دچار عمده و تهدید کننده زندگی صدمات صبح روز جمعه پس از او سقوط کرد به پشت یک درخت پیرایش کامیون در کنفیلد جاده فقط در غرب رونرت پارک.

مدت کوتاهی قبل از 8:30 صبح سوار شد سفر عازم جنوب در کنفیلد جاده شمال خالی جاده بر روی یک موتور سیکلت سوزوکی زمانی که او بر آمد آهسته در حال حرکت درخت پیرایش کامیون. کامیون نیز در سفر به جنوب در کنفیلد جاده ها است.

سوار که مقامات هنوز مشخص شد سفر در نا امن با سرعت و تلاش برای آهسته CHP گفت. مقامات توصیف کامیون های زیادی رونق کامیون با یک چوب جیک جیک کردن در دو.

سوار کنترل را از دست داده و با دوچرخه رفت و بیش در کنار آن و شروع به اسلاید. مقامات گفت: سوار ناودان به سمت چپ عقب تایر از چوب جیک جیک کردن و پایدار عمده صدمات.

CHP مقامات گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد که هم موتورسوار و یا راننده کامیون شد اختلال در زمان حادثه. کنفیلد جاده بسته شد تا حدود 10:40am می باشد.

هیچ اطلاعاتی در مورد وضعیت کنونی و یا هویت موتور سیکلت سوار در دسترس بود صبح روز شنبه. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>