مادر لویی پلیس تیراندازی قربانی خواستار صلح

LOUISVILLE, Ky. — به دنبال خنثی کردن تنش در لوییویل بیش از تیراندازی مرگبار یک زن توسط پلیس که شکست خود را درب قربانی را در روز جمعه به نام در اعتراض به ادامه خواستار عدالت اما برای انجام آن در “راه حق بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر.”

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خواندن بیانیه ای از Breonna تیلور مادر ساعت بعد از صدای شلیک گلوله گرفت و زخمی شدن حداقل هفت نفر در تظاهرات اواخر روز شنبه در خارج از شهرستان سالن. حداقل یک فرد در شرایط بحرانی لویی مترو پلیس گفت: اوایل جمعه.

“هیچ افسران مرخص خدمات خود را به سلاح” و تمام هفت شات شدند غیرنظامیان سخنگوی پلیس گروهبان. لمانت واشنگتن نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس.

در بیانیه Tamika پالمر گفت: او دختر یک تکنسین اورژانس پزشکی — زندگی خود را وقف دیگران “آخرین چیزی که او می خواهم می خواهم در حال حاضر است هر گونه خشونت بیشتر.”

“لطفا در حفظ و گفت: نام او” او در بیانیه ای گفت:. “لطفا در حفظ و خواستار عدالت و پاسخگویی اما اجازه دهید آن را به راه راست و بدون صدمه زدن به هر یک از دیگر. ما می توانیم و ما به برخی از تغییر واقعی در اینجا. در حال حاضر زمان است. اجازه دهید آن اتفاق می افتد اما با خیال راحت.”

Beshear صحبت در سی ان ان گفت: اعتراض مسالمت آمیز آغاز شده اما برخی از مردم بعد از آن “تحریک و باعث برخی از اقدامات است که آن را تبدیل به چیزی است که باید آن را نداشته اند.”

این فرماندار دموکرات نیز نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب صدای جیر جیر که در آن او را تهدید به اقدام نظامی را به مینیاپولیس “تحت کنترل است.” رئیس جمهور در واکنش به آتش زدن یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس توسط معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“من امیدوارم که رئیس جمهور به جمع شدن که بیانیه” Beshear گفت. “در طول این زمان ما می توانیم در محکوم کردن خشونت در حالی که همچنین تلاش برای گوش دادن به درک به دانستن است که در اعماق نا امیدی درستی پس در کشور ما است. که شده است وجود دارد به اندازه کافی عمل در ایجاد برابری فرصت و در مراقبت های بهداشتی. و در یک زمان از این COVID-19 همه گیر آن را گذاشته سر همه که.”

Beshear افزود که مقامات منتخب را “مسئولیت نه تنها به حفظ صلح است که آنچه ما باید انجام شود اما به همچنین گوش دادن به نشان همدلی سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای حرکت در مسیر درست نیست, این یک اشتباه است.”

لویی شهردار نیز نامیده می شود برای صلح به عنوان او گفت: دو نفر از زخمی ها از تیراندازی در شهر خود تحت عمل جراحی قرار گرفتند در حالی که پنج در شرایط خوبی بودند.

“من احساس می کنم جامعه نا امیدی و خشم و ترس و اما امشب خشونت و تخریب است نه راه حل آن” لویی شهردار گرگ فیشر گفت: در یک ویدیو ارسال شده به توییتر.

دوشنبه شب تظاهرات به معترضان در سراسر کشور در شهرستانها از جمله لس آنجلس و دنور نیویورک و ممفیس معلوم شد در اتحاد با تظاهرکنندگان در مینیاپولیس که در آن جورج فلوید شد آخرین مرد سیاه و سفید به مرگ در بازداشت پلیس.

این اعتراضات به سرعت به دنبال انتشار یک 911 تماس با تیلور دوست پسر ساخته شده در مارس 13, لحظات پس از 26 سال EMT به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او. بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه است.

حدود 500 تا 600 تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق کنتاکی, شهرستان, مرکز شهر, خیابان, پیک, مجله گزارش شده است. تظاهرات ادامه داد: برای بیش از شش ساعت در ساعات اولیه جمعه به عنوان باران ریخت پایین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>