بیشتر شادی بخش, رو به آفتاب, آخر هفته پیش رو برای هاوایی

شادی بخش tradewinds پیروز خواهد شد بیش از جزایر هاوایی این آخر هفته پیش بینی گفت: اما تضعیف خواهد شد در روز یکشنبه و تحویل ابر و رگبار عمدتا به بادگیر و mauka مناطق.

خدمات ملی آب و هوا گفت: این معاملات را ارائه گاه به گاه خوشه های پایین ابرها و دوش عمدتا به بادگیر طرف. بعد از ظهر ابرها و دوش نیز انتظار می رود به معطل شدن بیش از جزیره هاوایی را در سمت بادپناه در طول بعد از ظهر و شب.

امروز هوا که آفتابی با دوش پراکنده و اوج از 86 تا 91 درجه است. پایین امشب از 86 تا 91. در طول روز معاملات در محدوده 15 تا 25 مایل در ساعت و در شب از 10 تا 25 مایل در ساعت.

اگر چه قبل از آن بالا گشت و گذار مشاوره برای سواحل جنوبی منقضی شده پنج شنبه شب گشت و گذار در آن سمت باقی خواهد ماند تا از طریق آخر هفته به عنوان یک جنوبی متورم می رسد.

گشت و گذار در امتداد جنوبی سواحل, اما, انتظار می رود به کمتر از 5 تا 7 صبح به 3 تا 5 فوت امشب از طریق پنج شنبه.

گشت و گذار در امتداد غرب و سواحل جنوبی خواهد بود 3 تا 5 فوت این صبح و سپس کاهش به 2 تا 4 فوت امشب از طریق پنج شنبه.

کوچک و متلاطم گشت و گذار خود ادامه خواهد داد و هر روز در امتداد شرق و سواحل جنوبی است که انتظار می رود در 2 تا 4 شنبه. گشت و گذار در امتداد شمالی-جنوبی سواحل خواهد بود 1 به 3 فوت از طریق پنج شنبه.

شادی بخش معاملات و آفتاب ادامه انتظار می رود تا اواسط هفته آینده.

یک هنر و صنعت مشاوره برای Kaiwi کانال باقی مانده است در اثر تا 6 بعد از ظهر امروز.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>