اکثر ایالت سقوط کوتاه از coronavirus تست آستانه

آتلانتا >> عنوان مطلب متحده شروع به استراحت خود coronavirus مستندات بسیاری در حال سقوط کوتاه از حداقل سطح آزمایش پیشنهاد شده توسط دولت فدرال و توصیه شده توسط انواع مختلفی از بهداشت عمومی محققان یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل پیدا کرده است.

سه ماه به طور بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در کاخ سفید تا حد زیادی مقاومت خواستار یک طرح هماهنگ برای انجام میلیون ها نفر از آزمون کارشناسان می گویند مورد نیاز برای مهار ویروس. آنچه مقامات فدرال به تازگی مشخص شده است که حتی رسمی معیار و AP را تجزیه و تحلیل نشان داد که اکثریت متحده هنوز جلسه آن.

با هیچ دستورالعمل خاص متحده در سمت چپ به شکل چه موفق تست برنامه باید در حالی که آنها به طور همزمان سعی در بازگشایی خود را در هم شکسته اقتصاد. اگر متحده ندارد و قوی تست بهداشت عمومی کارشناسان می گویند که آنها خواهد بود قادر به تشخیص بیماری به سرعت به اندازه کافی به آنها را شامل است که می تواند منجر به خاموش شدن ناگهانی.

“آن را خطرناک و غیر مسئولانه” گفت: لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون.

در بسیاری از ایالت ها تست شده است محدود به بستری بیماران در معرض خطر افراد و کارگران خط مقدم. اما اکثر کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که حاوی این ویروس نیاز به توسعه گسترده از تست که در نهایت شامل میلیون ها نفر از بیماران بدون علائم است که اتفاق می افتد در حال حاضر.

یک تست طرح دوشنبه منتشر شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاقد هر گونه معیارهای مقامات دولت می تواند با استفاده از تصمیم گیری آگاهانه. به جای آن سند ساخته شده روشن است که مسئول تست و گفت: دولت فدرال است که “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر.”

نزدیک ترین کاخ سفید آمده است به صدور یک معیار نمی کند در واقع به نظر می رسد در این سند است. در اخیر جلسه ارشد مقامات دولت گفت: دولت در ارائه هر ایالت به اندازه کافی تست سواب و مواد مربوط به صفحه نمایش حداقل 2.6 درصد از جمعیت خود را در ماه مه و ژوئن. کسانی که برخورد سخت تر با شیوع خواهد بود واجد شرایط برای کمک های اضافی.

معلوم نیست که چگونه 2.6% رقم رسیده بود. وقتی پرسیده شد که در مورد آن با مقامات وزارت بهداشت و خدمات انسانی توصیف آن را به عنوان 2 ٪ از دولت جمعیت در هر ماه بدون توضیح اختلاف. مقامات همچنین نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا دولت یک هدف برای چگونه بسیاری از روزانه آزمون باید در سراسر کشور انجام می شود و یا هنگامی که آن را به موضوع جزئیات بیشتر.

تنها حدود 40 درصد از کشورهای در حال حاضر دیدار حتی 2% تست آستانه با توجه به AP را تجزیه و تحلیل. درصد است که انتظار می رود به افزایش کشورهای خود را تست قابلیت های. AP بر اساس ماهانه تست رای برای هر کشور به طور متوسط تعداد روزانه آزمون بیش اخیر 7 روز. داده ها از COVID ردیابی پروژه و شامل تعداد تا مارس 30th.

یک سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت که دولت را تست آستانه است و تنها یک پیشنهاد است که در نهایت مسئول تصمیم گیری چگونه به بازگشایی در “امن و مسئول.” دولت می گوید این کار به گسترش و تست شده است برجسته طرح برای اولین بار اعلام کرد در ماه مارس اضافی برای تست سایت در خرده فروشی داروخانه های زنجیره ای.

متحده نیست که دولت را تست هدایت خود را بر اساس زمان غربالگری نرخ شامل برخی که در حال حرکت بوده است به مراحل اولیه بازگشایی مانند کلرادو, کارولینای جنوبی و تگزاس. گرجستان که نقل مکان کرد و به شدت به سهولت و محدودیت های خود را بالا ببرد اقامت در خانه سفارش فقط زیر 2% آستانه.

لوئیزیانا و کانزاس که در آن قانونگذاران جمهوری خواه شده اند قرار دادن فشار بر دموکراتیک فرمانداران برای بازگشایی, در حال سقوط کوتاه با توجه به AP تجزیه و تحلیل. در کانزاس فرماندار و سلامت بالا مدیر انتظار می رود برای رسیدن به 2% علامت این ماه است.

فلوریدا اعلام کرد که فاز اول آن از بازگشایی شروع خواهد شد در هفته آینده نیز می افتد کوتاه اما گفته است که قادر خواهد بود برای تست 30 ، 000 تا 40 ، 000 نفر در روز در صورت نیاز. میشیگان که در آن مقننه جمهوری خواه به رهبری شکایت کرد فرماندار دموکرات بیش از دولت stay-at-home منظور این است که در مسیر آزمون 2.2 درصد از جمعیت آن است.

سابق بهداشت مقامات و کارشناسان شد انتقاد از تست طرح و گفت: 2.6 درصد یا 2 درصد جمعیت متریک بیش از حد مبهم و نمی را به حساب دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری در چه کسانی باید آزمایش می شود.

“چرا نمی گویند:” ما می خواهیم تست همه با هر گونه علائم کروناویروس و تمام مخاطبین خود را?'” گفت: دکتر جیمز کوران یک معاون سابق ایالات متحده جراح عمومی که مشغول به کار در CDC برای 25 سال است. “در صورتی که به مقدار 2% خوب است اما دستورالعمل نیست برای تست 2 درصد. این دستورالعمل ها برای تست که به آن نیاز دارد.”

بسیاری از کارشناسان در حال حاضر می گویند تست های ملی رای می افتد کوتاه از آنچه مورد نیاز است را با خیال راحت به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

محققان در دانشگاه هاروارد محاسبه کرده اند که ایالات متحده نیاز به تست در حدود 500000 نفر در هر روز قبل از توجه به کاهش محدودیت های این ماه است. که نزدیک به 150 درصد افزایش از اخیر روزانه شمارش حدود 200,000 آزمون.

“من آن را توصیف کرد و من هنوز هم آن را توصیف به عنوان مطلق حداقل” گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

بیش از نیمی از کشورهای در حال آزمایش جمعیت خود را در میزان روزانه توصیه شده توسط Jha و همکاران خود را. دانشگاه هاروارد تیم طراحی و توسعه آمار خود را در اواسط ماه مارس و اشاره کرد که پیش بینی برای آمریکا موارد افزایش یافته و پس از آن.

بسیاری از ایالت ها سخت ترین ضربه از بحران شکست خورده برای رسیدن به تیم, تست, توصیه, حتی اگر آنها در حال حاضر تست بیش از 2 ٪ از جمعیت خود را با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل با استفاده از دولت توسط دولت آمار و ارقام ارائه شده توسط دانشگاه هاروارد. متحده در حال سقوط کوتاه از دانشگاه هاروارد اعداد شامل بسیاری از فاصله از شیوع بیماری از جمله نیویورک نیوجرسی و ماساچوست است.

Jha و همکاران خود را بر اساس آنها تست اهداف, در بخش, در تعدادی از آزمایشات مورد نیاز به صفحه نمایش مردم به اندازه کافی به فشار نتایج مثبت زیر 10 درصد سطح است که سازمان بهداشت جهانی در نظر کافی برای جلوگیری از شیوع بیماری است. بیش از 16 درصد از ایالات متحده آزمون در سراسر کشور در حال مثبت برای این ویروس با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط COVID پیگیری پروژه وب سایت. که در مقایسه با نرخ حدود 3 درصد در کره جنوبی یک کشور ستایش تهاجمی آن تست.

سابق CDC مدیر تام فریدن توصیه می شود دو برابر زمان تست سطح. او گفت که ایالات متحده باید تست حداقل 400000 نفر در روز است.

مقامات در حداقل 20 متحده نشان داده اند خود را تست ظرفیت کافی و گفت: آنها در حال گام برداشتن به این آدرس با توجه به بررسی های AP. اما کمی وجود دارد که اجماع در میان متحده چگونه بسیاری از مردم باید آزمایش می شود و یا اینکه که باید شامل کسانی که با هیچ نشانه ای ندارند.

گرجستان که در آن فرد از ناهار خوری در رستوران در حال حاضر مجاز با محدودیت گفته است که چگونه بسیاری از مردم آن را می خواهم برای تست اما به تازگی تبلیغ توانایی خود را به آزمون بیش از 20 ، 000 نفر در یک روز و تشویق بیشتر مردم برای دریافت تست شده است. نیوجرسی است که کمی کوچکتر جمعیت و تعداد بالاتر از COVID-19 موارد است گفت: این امر نیاز به انجام 20,000 تا 30,000 آزمون در روز بازگشایی.

اوهایو می خواهد برای افزایش تست از 7,200 هر روز به 22,000 توسط مارس 27. ایالت واشنگتن است که دیده می شود یکی از بزرگترین ایالات متحده شیوع گزارش شده به طور متوسط 4,650 آزمون در روز و می خواهد به انجام بیش از 22,000 اما فاقد تجهیزات لازم.

اکثر ایالت ها تشکیل پانل های مشورتی برای کمک در تنظیم دستورالعمل, اما آنها اجرا حیطه از نظر تخصص و خواهد شد در نتیجه یک درهم آمیخته از سیاست هایی که کارشناسان می گویند ممکن است بی اثر در حاوی یک ویروس که نیست احترام مرزهای دولتی.

“تاسیسات آب در تست نشده است رفتن به دریافت ما از این گفت:” جرمی Konyndyk, یک, آمادگی, متخصص کمک کرد که رهبری دولت اوباما در پاسخ به ابولا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de