‘بسیاری از 9/11’: NYC پاسخ deluged با اورژانس تماس در مورد کوروناویروس

نیویورک >> تماس به شهر نیویورک 911 خدمات پزشکی آمار خود را به بالاترین سطح از سپتامبر. 11 سال 2001 حملات تروریستی با توجه به اضطراری کارگران اتحادیه های کارگری کشش کارکنان که در حال حاضر دیده می شود صفوف خود را لاغر coronavirus عفونت.

اورژانس پزشکی تماس هستند تا 40 درصد به حدود 6,500 یک روز با توجه به Oren Barzilay رئیس محلی 2507 یک اتحادیه است که نشان دهنده اورژانس پزشکی تکنسین ها و امدادگران آتش بازرسان و dispatchers.

“ما شلوغ ترین روز سال ما معمولا فراموش 5,000 تماس. که معمولا در روز سال نو. ما هم شکسته یک رکورد شب گذشته” Barzilay گفت: نسبت به افزایش تنفسی موارد سازگار با COVID-19 علائم. “با توجه به سنبله ما باید برخی از تماس های تلفنی است که در حال انتظار سه چهار ساعت به یک آمبولانس.”

اورژانس خدمات پزشکی یا EMS, کارکنان انتظار می رود این رکورد را شکسته بیش از چند بار در هفته های آینده. توسط 10 صبح روز شنبه وجود دارد بنابراین بسیاری از تماس های تلفنی است که در حال حاضر وجود دارد تاخیر در پاسخ. سه هفته پیش بخش شد فیلدینگ حدود 20 تماس در روز مورد کوروناویروس. که شروع به پریدن کرد به 300 روز در هفته گذشته و تعدادی نمایی افزایش یافته است پس از آن.

آنتونی Almojera معاون رئیس جمهور از محلی 3621 که نشان دهنده EMS ماموران آتش نشانی گفت: وجود بیشتر “تب و سرفه” تماس شنبه از حالت عادی است. تماس های دیگر مانند تنگی قفسه سینه و یا درد را نیز تبدیل به ویروس مربوط.

“بسیاری پس از 11 سپتامبر” Almojera گفت.

نیویورک 911 سیستم است که توسط هر دو اداره پلیس شهر نیویورک و سازمان آتش نشانی از شهر نیویورک است. پلیس تماس داوطلبان پاسخ اول و تعیین اینکه آیا به مسیر تماس به پلیس توزیع کننده آتش نشانی و نماینده و یا خدمات اضطراری پزشکی. وجود دارد حدود 2000 911 تماس داوطلبان در سراسر سیستم با اکثریت پلیس و حدود 400 نفر در اورژانس و 200 در آتش است.

در حال حاضر غیرمنتظره سیستم است که بیشتر تیره و تار به عنوان کارگران بیمار قرار می گیرند. بیش از 200 هستند و بیمار Barzilay گفت. آتش نشانی که مدیریت اورژانس کارکنان است نه ارائه coronavirus تست بنابراین کارکنان باید برای رفتن به تست سایت ها و بیمارستان ها خود به خود.

به عنوان بیشتر و بیشتر اعضای هیات مریض این بخش مطمئن نیستید که چگونه آن را مدیریت خواهد کرد افزایش حجم تماس های.

“ما در حال حاضر گذشته افزایش برای سیستم ما. ما گذشت که علامت” Barzilay گفت. “اگر ما از دست دادن یکی دیگر از 10 ٪ از مردم به سقوط بیمار از این من فکر می کنم این شهرستان در حال رفتن به یک بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>