اکثر شمالی خلیج ساکنان به نفع ‘فراوانی از احتیاط در کسب و کار از سرگیری بررسی می گوید:

کریستن Dapi سانتا رزا است که در میان بسیاری از مالیات دهندگان هنوز هم در حال انتظار برای یک coronavirus بررسی در پست الکترونیکی و یا پرداخت مستقیم در حساب بانکی خود را بیش از یک ماه پس از کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب $290 میلیارد پرداخت به سهولت اقتصادی نیش فلج کننده بیماری همه گیر.

نیمه بازنشسته حسابدار برای کسب و کارهای کوچک Dapi گفت: او هنوز هم کار در خانه با شوهرش. زن و شوهر $2,400 محرک پرداخت — 1200 $در هر — ممکن است در قالب یک 2020 اعتبار مالیاتی فدرال, او گفت:.

IRS وظیفه با ارائه ثروت باد آورده در گزارش هفته گذشته آن را صادر کرد, 128 میلیون محرک پرداخت در مجموع بیش از $218 میلیارد دلار در برنامه چهار هفته. کالیفرنیا دریافت 13.6 میلیون پرداخت جمعا به مبلغ 22.5 میلیارد دلار بیشتر از هر دولت است.

“اگر من خوب است — ما را یک سفر” Dapi گفت.

در میان دلایلی که مالیات دهندگان هنوز در انتظار هستند عدم وجود یک حساب بانکی یا درآمد خود را بیش از 75000 دلار درآمد مشمول مالیات محدودیت برای افراد و $150,000 برای زوج های متاهل. چنین درآمد بالا را دریافت کنید محرک پرداخت.

رسمی و مسلما غیرعلمی بررسی توسط کنگره ایالات متحده Mike Thompson, D-سنت هلن نشان داد که حدود 1400 از ترکیبات حدود 31 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی بودند و در انتظار بررسی و یا مستقیم بانک سپرده. نزدیک به 1000 (حدود 21%) گفت: آنها فاقد شرایط لازم و مورد 300 (6%) گفت: IRS وب سایت “قادر به پیدا کردن اطلاعات من است.”

نزدیک به 2000 پاسخ دهندگان به نظرسنجی (حدود 42 درصد) گفت: خمیر را در دست خود بود.

یک سوال مرتبط با حدود 70 درصد گفت: آنها تا به حال شده است به طور جدی و یا تا حدودی صدمه مالی COVID-19 همه گیر و 30 درصد گفت: آنها آسیبی نرساند.

تامپسون بررسی های انجام شده طی هشت روز از مه و پوشش چند coronavirus-مسائل مربوط شامل پاسخ از 4,605 ترکیبات کمتر از 1 ٪ از جمعیت در منطقه خود را پوشش تمام نپا قطعات و کنترا کوستا, دریاچه, Solano و شهرستان سونوما.

تامپسون دو دهه جانباز در کنگره گفت که او heartened با 69 درصد از پاسخ دهندگان گفت که جوامع باید با احتیاط حرکت “اولویت دادن به حفاظت از بهداشت عمومی” در بازگشایی اقتصاد منطقه از اجتماعی و اقتصادی محدودیت با هدف مهار عفونت مرگبار. فقط 24 درصد گفت: آنها علاقه اولویت در “مردم به کار می کنند.”

با وجود پوشش خبری تظاهرات علیه ادامه داد: محدودیت های اجتماعی به صورت محلی و در سراسر کشور و ملت تامپسون گفت: این بررسی شواهد و مدارک او را تشکیل می خواهید به نزدیک شدن به بازگشایی با “فراوانی از احتیاط.”

که احساسات در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد است که “از روز اول شده است هل دادن به تطهیر جدی بودن این مشکل” کنگره گفت.

خواسته به نام فدرال coronavirus برنامه های امداد رسانی است که باید توسعه یافته و یا افزایش پاسخ دهندگان ذکر شده کسب و کار کوچک کمک (22%) گسترش بیمه بیکاری (21%) محرک پرداخت (16.8 درصد) و تسکین وام دانشجویی و وام مسکن شکیبایی (هر دو 15.6%). تنها 2.6 درصد گفت: هیچ پسوند مورد نیاز است.

وجود دارد در نزدیکی اتفاق که کنگره باید پول بیشتر برای مدارس و بیمارستان و متخصصین ادارات پلیس و سایر خدمات با تقریبا 75% به نفع 13 درصد مطمئن نیست و تنها 12 درصد مخالف.

بیش از نیمی از رای دهندگان (53%) در تامپسون منطقه ثبت شده دموکرات ها با جمهوری خواهان (18%) تعدادشان کمتر توسط هیچ حزب اولویت رای دهندگان (23 درصد).

شما می توانید رسیدن به تحریریه مرد Kovner در 707-521-5457 یا [email protected] در توییتر @guykovner.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de