اکثر کالیفرنیا باقی می ماند ناراحت کننده رفتن به رستوران ها و سالن های ورزشی با توجه به نظرسنجی

با محدودیت های حال حاضر برداشته بر برخی از غیر ضروری کسب و کار در کالیفرنیا و جزئی رستوران re-دهانه احتمالا در افق اکثریت کالیفرنیا هنوز هم راحت نیست بیرون رفتن برای غذا خوردن, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

تنها 35 درصد از پاسخ دهندگان به یک کالج امرسون/Nexstar رسانه ها, نظر سنجی انجام شده ممکن است 8-10 گفت: آنها خواهد بود و راحت, غذای بیرون “با برخی از فاصله احتیاطی” در حالی که حتی کمتر — 26 ٪ — گفت: آنها راحت بازدید از ورزشگاه. خارج از منزل, اما, باقی مانده است یک مهلت از خانه برای بسیاری: 55 درصد گفت: آنها راحت بازدید از ساحل و یا پارک.

با وجود بی میلی خود را برای از سرگیری زندگی عادی اکثر پاسخ دهندگان گذاشته تقصیر را به گردن دولت فدرال پاسخ — نه رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom. Newsom دارای 65% تایید رتبه با توجه به نظرسنجی در حالی که 61% آرزو دولت فدرال را بیشتر کمک کند.

Newsom یک دموکرات بالاتر تصویب امتیاز از او خواه آمریکا در تگزاس گرگ ابوت که 54 درصد تگزاسی تایید اما پایین تر از مایک DeWine جمهوریخواه فرماندار اوهایو که نظرسنجی در 71% تایید رای در میان Ohioans.

روز دوشنبه DeWine گفت: “90 درصد از اوهایو اقتصاد خواهد بود به عقب باز” پایان هفته است. در کالیفرنیا Newsom سست شده اعمال محدودیت بر برخی از غیر ضروری است اما بسیاری از کسب و کار باقی می ماند توقیف از جمله ناهار خوردن در رستوران ها و سالن های ورزشی. کالیفرنیا نزدیک 70,000 مجموع موارد دوشنبه و عفونت نرخ حدود 176 در هر 100 ، 000 ساکنان در مقایسه با 212 در اوهایو و 141 در تگزاس است.

کالج امرسون و Nexstar رسانه های نظرسنجی حدود 800 ساکنان در هر یک از سه متحده با یک حاشیه خطا از 3.4%. در سراسر هیئت مدیره کالیفرنیا بیشتر مردد به بازگشایی از پاسخ دهندگان در اوهایو و تگزاس با نتایج تا حد زیادی تقسیم کردن خطوط حزبی.

اکثریت Ohioans — 51% — آماده به ناهار خوردن دوباره و نزدیک به نیم 43% — خوب رفتن به ورزشگاه در مقایسه با 40% و 32% در تگزاس بود.

وقتی که می آید به کار اکثریت از دولت انتظار است بیشتر احتیاط گرفته شود قبل از بازگشت به محل کار — و یا می گویند آنها از ترس بازگشت به شغل خود را در تمام. وجود یک تکه — 27% — که می گویند که آنها مایل به کار و تحت “هیچ شرایطی.” برای یک پنجم از کالیفرنیا ماسک چیزی است که آن را به بازگشت به کار. یک دهم می گویند آزمایش باید به طور گسترده ای در دسترس برای اولین بار در حالی که یک ششم گفت: آنها می ترسید بازگشت به کار در تمام.

این ویروس به طور مستقیم تحت تاثیر زندگی کالیفرنیا بیشتر از طریق اقتصادی آن تلفات بیش از آن در پزشکی یکی. یک سوم از دولت گفت: کسی که خود را در خانواده از دست داده است کار خود را به دلیل COVID-19 در حالی که 16 درصد گفت: آنها می دانند که کسی که آلوده شده است.

این نظرسنجی همچنین در مورد خواسته نوامبر انتخابات زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در انتخابات در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن. وجود 30 نقطه اختلاف بین دو نامزد در کالیفرنیا با بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 59 درصد به 29 درصد است.

پاسخ دهندگان تقسیم شدند آنها را به عنوان مورد علاقه بایدن بالقوه همسر در حال اجرا. Homestate سناتور کامالا هریس به دست آورد بیشترین حمایت — 25% — با ماساچوست سناتور الیزابت وارن یک نقطه ،

رژیم صهیونیستی. Newsom هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای هر کالیفرنیا به گزینه ای برای رای دادن از طریق پست و با توجه به همه گیر. رای دهندگان به شدت تایید 76 درصد به 24 درصد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de