اکثر کالیفرنیا حکومت برداشته به عنوان صلح جایگزین ناآرامی

لس آنجلس — پس از روز از خشن تظاهرات همراه با خشونت پراکنده و پراکنده غارت که منجر به استقرار گارد ملی و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و بسیاری دیگر از شهرستانها در کالیفرنیا نگرانی برداشته حکومت پنج شنبه در میان بیشتر تظاهرات مسالمتآمیز.

“من یک کمی می ترسم که در مورد” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: در مورد پایان دادن به پنج شب سفارش. “اما گاهی اوقات ترس چیزی است که شما رو به انجام است.”

حکومت تحمیل شده بود برای چند روز در بسیاری از شهرستانها — برخی به عنوان اوایل به عنوان 1 p. m. — پس از یک تعطیلات آخر هفته از ضرب وشتم که unfolded در سراسر کشور در طول یا پس عمدتا مسالمت آمیز معترضان با پلیس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

شهرستانها شد و مورد انتقاد قرار گرفتن نادر گام به زور ساکنان خانه بمانند و سپس با استفاده از دستور به بازداشت هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز که ماند از گذشته مقررات منع رفت و آمد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا تا به حال شکایت لس آنجلس و شهر سن برناردینو از طرف سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در روز چهارشنبه برای سرکوب متمم اول قانون اساسی را تضمین می کند به اعتراض سیاسی و آزادی حرکت.

“ما حق را به مه ما حق صحبت کردن و نه فقط در دولت, جدول زمانی” Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter-LA, در بیانیه ای گفت.

آیتالله سیستانی گفت این خوشحال شد کسانی که در شهرستانها کاهش یافته و حکومت خود را اما آنها با ارسال نامه ای خواستار ساکرامنتو انجام همان. پایتخت کشور بوده و تمایلی به اعمال حکومت نظامی تصمیم به نگه داشتن آن سفارش در محل پس از مرکز شهر کسب و کار شد و با برچسب های دیواری و تا به حال ویندوز خود را درهم شکست.

پرشور معترضان همچنان به تماس برای عدالت نژادی پنج شنبه در نمادین اعمال یاد فلوید در روز تشییع جنازه او در مینه سوتا است.

ده ها تن از تظاهر کنندگان گذاشته شده در زمین در خارج از جنوب سان فرانسیسکو مقر پلیس را با دست خود پشت كردند و شعار “نمی توانم نفس بکشم” مرگ کلمات فلوید یک مرد سیاه پوست که گردن دوخته بود به زمین با زانو از یک افسر پلیس در حال حاضر به اتهام قتل.

در وسط کالیفرنیا سنا در جلسه نمایندگان مجلس با مکث به رعایت 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت به علامت فلوید مرگ است.

در خارج از شهر لس آنجلس سالن جمعیت صدها رفت و سکوت و کاهش یافته و به زانو در یک حرکت است که به علامت جنبش گالوانیزه توسط Floyd مرگ است.

بیلی سیاه که عضو این جمعیت در آفتاب داغ گفت: اخیر آرام تظاهرات کمک کرده و فریب او را به قرض دادن صدای خود را پس از نگران بودن بیش از آخر هفته با تلویزیون تصاویر از راهپیمایان برخورد با پلیس ضد شورش پلیس موبایل به آتش کشیده و غارت فروشگاه ها در روز روشن.

“من نمی خواهم به دانستن است که مردم خارج از موضع برای چیزی است که من باور دارم در حالی که من در تهویه مطبوع آسایش” سیاه گفت.

25 ساله آفریقایی آمریکایی تکرار کلمات بسیاری از کسانی که احساس خود را پیام بود که غرق توسط پوشش ناآرامی. وی رسانه های خبری به “درخشش نور در بیشتر پیام های مثبت در اینجا در مورد صلح در مورد عدالت به جای تمرکز بر غارت خشونت.”

پلیس را متهم به دزدی در گروه های سازمان یافته از جنایتکاران و تاکید کرد که معترضان مسئول نیست.

معترضان خواستار تعقیب و وحشیگری پلیس در مورد LA حتی defunding اداره پلیس.

Garcetti معکوس البته روز شنبه در برنامه ای برای افزایش بودجه پلیس و خلاصه یک طرح برای تغییر 250 میلیون دلار در بودجه شهرستان برای رسیدگی به آنچه که او به نام سازه سیاه نژادپرستی و مسائل مرتبط از جمله بودجه برای اشتغال جوانان و بهداشت و مسکن.

“دلار مالیات خود را باید نسبت به پاک کردن تروما باعث آن” Garcetti گفت: در اولین Methodist کلیسای اسقفی.

پلیس مجروح شده اند در این تظاهرات از جمله در لس آنجلس افسر که در بیمارستان بستری شد و پس از جمجمه او بود شکسته با آجر و دیگران حلیم با سنگ و بطری.

اما معترضان و فعالان شکایت کرده بودن و چسبناک توسط پلیس استفاده از باتوم و شلیک گاز اشک آور و تیراندازی و گلوله های لاستیکی.

گروهی از قانونگذاران دولت در روز پنج شنبه گفتند که قانون برای زمانی که چنین مهمات می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“شکستن یک شهر-اعمال مقررات منع رفت و آمد است به طور کافی برای استفاده از گلوله های لاستیکی” گفت: Assemblywoman گونزالس D-سن دیگو. “کنترل جمعیت که در آن هیچ شورش است زمینه های مناسب برای استفاده از گلوله های لاستیکی.”

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Michael R. خون در لس آنجلس Cuneyt Dil در ساکرامنتو و اولگا رودریگز در سان فرانسیسکو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>