آب بیشتر سرگرم کننده در فروشگاه به عنوان outfitters با عجله به وصله پینه کردن برای کسب و کار در تابستان

Outfitters در فضای باز هستند در تمام تقلا حالت تلاش برای بدست آوردن مشتریان در رودخانه در حال حاضر که همه گیر قوانین اجازه آنها را برای از سرگیری عملیات. و اگر آنها در حال آماده سازی کمی دیرتر از حد معمول در این سال آنها هنوز هم مشتاق.

با آب و هوا در تابستان مجموعه در آنها بوده ام در انتظار کلمه به پایین آمدن اجازه می دهد اجاره قایق, قایق paddleboards و دیگر شناور و آنها به سختی می تواند حرکت کند به اندازه کافی سریع برای بازگشایی شده است.

“من احساس می کنم مثل یک مارپیچ بهار که منتشر شد” دن Poirier, co-صاحب جانسون را در Guerneville گفت: روز جمعه در میان سراسیمگی از فعالیت با هدف استقبال از مهمانان در ماه ژوئن 19. “این هیجان انگیز است ، همه را در انتظار است.”

کار نیز در راه در مونته ریو ساحل که در آن فصلی امتیازی ایستاده و مرور بودند فقط نصب شده و پایین تر از پارکینگ باز جمعه پارک و تفریح و سرگرمی منطقه رئیس استیو Baxman گفت. او گفت که او امیدوار شناور اجاره می تواند شروع آخر هفته آینده.

در فرستویلل, روسی, رودخانه دست و پا زدن تخته صاحب جان Menth بود و همه آماده برای رفتن.

“من شده است به پاک کردن همه چیز را به طوری که من زشت دست” Menth گفت. “اما من به دنبال به جلو به بازگشت به آب است. خیلی زرق و برق دار.”

روسیه از رودخانه حاکی از تابستان با جوامع در امتداد رودخانه به خصوص وابسته به بازدید کنندگان به حفظ کسب و کار و سوخت اقتصاد است.

اما در این سال coronavirus بسته که پایین بسته شدن حتی سواحل در لبه آب است تا فقط چند هفته پیش. همه رودخانه و سواحل اقیانوس در حال حاضر بازگشایی در سونوما کانتی به عنوان به خوبی به عنوان پارک هر چند بازدید کنندگان ملزم به رعایت همه گیر احتیاطی.

تفریحی و هتل ها و اردو باقی می ماند بسته حداقل تا ژوئن 22, تحت وزارت امور خارجه و شهرستان برنامه های بهداشتی جمعه اعلام کرد.

اما کشت و محدودیت های محلی برداشته که روز شنبه آن را احساس مانند فصل تابستان وارد کرده است, حتی اگر آن را به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و ضد عفونی یکی.

بسیاری از انواع تفریح و سرگرمی می توانید رزومه از جمله دامان شنا و ورزش های عمومی و نیمه عمومی, استخر; آموزش های ورزشی در گروه های تا 10; منشور قایق ماهیگیری سفرهای; پارک سگ با استفاده از; و شناور اجاره.

“ما هیجان زده به دریافت چراغ سبز و آماده برای ادامه گفت:” لیندا برک شرکت مالک محترم برک یا باد کردن کیکس در فرستویلل که در آن شناور بودند که trucked جمعه از ذخیره سازی به riverfront سایت اجاره.

مانند بسیاری از concessionaires برک نیازهای یک هفته دیگر یا دو تا از آماده سازی قبل از آن را آماده استقبال مشتریان.

اما حتی قبل از اینکه کلمه این هفته از گسترده تر بازگشایی کارگران بوده است manicuring محل به عنوان آنها معمولا قبل از روز یادبود برک گفت.

علاوه بر این آنها در حال تنظیم جدید به همه گیر پروتکل های. برک به عنوان مثال به طور معمول راه اندازی boaters downriver از اموال خود را خاموش جاده رودخانه و پس از آن شاتل آنها را در پایان روز.

در حال حاضر آن را به نیاز مسافران به استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از وارد شدن در اتوبوس, اتوبوس, اجازه می دهد کمتر پردازنده هر سفر اطمینان حاصل شود تمام پنجره ها باز اضافی برای تهویه و نیاز به تمام مسافران و راننده به نقاب برک گفت.

تمام تجهیزات خواهد بود ضد عفونی بین اجاره و همچنین در هر شهرستان مورد نیاز است.

در Johnson, ساحل, Poirier معرفی جدید سیستم رزرواسیون آنلاین برای فضا در ساحل است که به هر حزب به مساحت 10 متر قطر فاصله 8 تا 10 فوت از گروه بعدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>