بیش از نیمی از کالیفرنیا می تواند به آلوده شدن با coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید در به دنبال کمک

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در روز پنج شنبه کنگره خواسته برای $1 میلیارد دلار در بودجه فدرال برای حمایت از کالیفرنیا پزشکی پاسخ به این رمان coronavirus که او انتظار دارد آلوده خواهد شد بیش از نیمی از ساکنان دولت.

دولت پروژه هایی که حدود 56 درصد از کالیفرنیا یا 25.5 میلیون نفر خواهد بود شما با coronavirus بیش از هشت هفته دوره Newsom گفت: در نامه ای به رئیس جمهور فرستاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه درخواست استقرار USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس از طریق سپتامبر. 1.

در یک جداگانه نامه ای به رهبران سنای آمریکا و مجلس نمایندگان Newsom گفت: کمک های مالی بسیار مهم است که دولت توانایی تهیه هواکش و سایر لوازم پزشکی فعال دولتی و بیمارستان و اعزام همراه به بیمارستان ها و سایر مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.

این فرماندار دموکرات نیز درخواست گسترش مزایای بیمه بیکاری فراتر از 26 هفته و حداکثر بودجه های بیشتر برای خدمات درمانی فدرال کمک های غذایی و مسکن و بی خانمانی, دولت یارانه, آموزش های اولیه و مراقبت از کودک و ایمنی-net برنامه های.

“اقتصادی اختلال ناشی از این بحران بهداشت عمومی را فوری و اثرات مخربی بر کل کشور ما از جمله بیش از حد بسیاری از خانواده ها در کالیفرنیا” Newsom نوشت. “قدر از این بحران فوق العاده ای است و فدرال-دولت-دولت های محلی هماهنگی خواهد بود مهم تر از همیشه قبل از.”

تا کنون 19 نفر فوت کرده اند از coronavirus در کالیفرنیا و 958 باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

فرماندار درخواست برای بودجه فدرال می آید سه روز پس از قانونگذاران در دولت و کنگره تصویب یک طرح به صرف تا آنجا که $1 میلیارد دلار در دولت های اضطراری پزشکی در پاسخ به همه گیری در پیش بینی از افزایش بیماران مبتلا به بیمار.

Newsom نامه به کنگره نیز درخواست پشتیبانی برای کسب و کارهای کوچک از جمله اجاره کمک صفر-بهره وام و مستقیم-کمک نقدی و ایجاد یک جدید وزارت خزانه داری ایالات متحده قدرت را به ارائه تضمین وام.

با مدارس توقیف سراسر کشور و معلمان در تلاش برای پیاده سازی آنلاین و جایگزین برنامه های آموزش از فرماندار نیز خواست برای گسترش سرمایه گذاری های فن آوری برای مدارس افزایش عنوان 1 تامین بودجه برای مدارس با غلظت بالایی از فقر پهنای باند اینترنت ارتقاء کمک های مالی برای معلمان برای انطباق با عصر دیجیتال آموزش و پول بیشتر برای ایالات متحده وزارت کشاورزی کودک برنامه تغذیه.

“چالش های مشترک ما به عنوان انتخاب رهبران در این بحران عظیم” Newsom نوشت. “با هم کار من مطمئن هستم که ما می توانیم ملاقات این لحظه و اقدامات لازم و فوری مراحل را به آدرس ما اقتصادی و اجتماعی نیاز دارد که ما در ادامه به آدرس — و شروع به بهبود می یابند از این بحران بی سابقه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>