بیش از یک دوجین متحده شروع به بلند ویروس مستندات

گرتنا La. — بیش از یک دوجین متحده اجازه رستوران و فروشگاه و یا کسب و کارهای دیگر بازگشایی جمعه در بزرگترین روز به روز بر فشار و در عین حال به اقتصاد خود را تا و در حال اجرا دوباره اقدام در سرعت خود و با خود خصلت ها و محدودیت ها را به مطمئن شوید که coronavirus نمی آمد طوفان به عقب.

مردم در لوئیزیانا می تواند غذا خوردن در رستوران ها دوباره اما تا به حال به نشستن در خارج در جداول 10 فوت (3 متر) از هم جدا با هیچ سرویس پیشخدمت. مین ساکنان می تواند با حضور در کلیسا به عنوان طولانی به عنوان آنها در آنجا ماند در اتومبیل های خود را. و یک نبراسکا بازار بازگشایی شد و با پلکسی گلاس موانع و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه اما تعداد کمی از خریداران.

“من احساس می کنم مثل من فقط از زندان!” حسابدار شادی پالرمو گفت که او نشستم با بیکن-هانه bloody Mary در گرتنا انبار کافه خارج از نیواورلئان.

در ضمن برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای کمک به مبارزه با COVID-19 برنده اورژانس تایید از سازمان غذا و دارو. در عمده مطالعه remdesivir کوتاه بيماران بازیابی زمان از 15 روز به 11 به طور متوسط است) و همچنین کاهش مرگ و میر.

این ویروس به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان از جمله بیش از 64000 در آمریکا و بیش از 20 ، 000 هر یک در ایتالیا, بریتانیا, فرانسه و اسپانیا را وادار مستندات است که باید توقیف کارخانه و کسب و کار, پرتاب ده ها میلیون نفر از کار متوقف شده و جهان اقتصاد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او امیدوار تعداد کل COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده خواهد شد در زیر 100,000 که او اذعان کرد که یک “وحشتناک شماره.” مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی انتظار می رود ایالات متحده مرگ و میر را در طول زمان تغییر با قبلی خود 60,000 طرح در حال حاضر تحت الشعاع قرار. اما او گفت در صورتی که “شاید زندگی میلیون ها نفر از” ذخیره شده اند با خاموش کردن اقتصاد است.

با بحران ثبات در اروپا و در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده و کشورهای متحده به تدریج کاهش محدودیت های خود را در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان است که موج دوم از عفونت می تواند ضربه مگر اینکه تست برای این ویروس به طور چشمگیری گسترش یافته است.

در بسیاری از کلرادو, مردم می توانند موهای خود را قطع و فروشگاه در فروشگاه دوباره هر چند stay-at-home سفارشات در محل باقی مانده در دنور و شهرستانهای اطراف. وایومینگ اجازه آرایشگری ناخن سالن ورزشگاه و مراکز مهد کودک بازگشایی شده است. در مین گلف آرایشگری و دندانپزشکان افتتاح شد.

هتل های نزدیک به کارولینای جنوبی سواحل باز و پارک دولت قفل دروازه های خود را برای اولین بار در بیش از یک ماه است. اما در مرتل بیچ دولت محبوب ترین مقصد توریستی, هتل, آسانسور خواهد بود محدود به یک فرد یا یک خانواده — یک پتانسیل ناراحتی در منطقه 15 – و 20-داستان تفریحی.

تگزاس’ بازگشایی میلادی با پراکنده کردن جمعیت در مراکز خرید و رستوران ها اجازه می دهد مشتریان به ناهار خوردن در هر چند تنها در 25 درصد ظرفیت در بسیاری از مکان. یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک شهر پارک رنجر در Austin گرفتن هل به آب روز شنبه در حالی که درخواست از مردم در یک جمعیت به نگه داشتن 6 فوت (2 متر) جدا از یکدیگر. پلیس متهم 25 ساله با اقدام به حمله.

در Gattuso رستوران در گرتنا لوئیزیانا کنت و دوریس Alimia و دختران خود مولی و امیلی جشن مولی Alimia را 22nd تولد در یکی از جداول در فضای باز که غربالگری گیاهان چوبی در ماین 5 فوت بالا.

“این یک تغییر خوب از مناظر به واقع خارج شدن از خانه” مولی Alimia گفت.

خارج Omaha, Nebraska, گل یاس, راموس بود که در میان یک و نیم دوجین خریداران سرگردان باز هوا نبراسکا عبور از مرکز. ترین عینک ماسک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de