بیش از 75 بازداشت پلیس تظاهرات در سانتا رزا

پلیس بیش از شش ده نفر از جمله یک مرد با یک تخلیه تفنگ ساچمهای – در چهارمین شب از تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس شنبه شب.

صدمه به اموال در ظاهر به مراتب کمتر از قبلی شب هنگام باند از اواخر شب معترضان را شکست و به دور از صلح آمیز هر چند آوازی جمعیت و شکست ویندوز و اسپری گرافیتی.

سانتا رزا پلیس سرهنگ Jeneane Kucker گفت: ماموران از سانتا رزا و دیگر کمک به سازمان در زمان بیش از 75 نفر را بازداشت و یدک بیش از 20 وسایل نقلیه در طول تظاهرات آغاز شد که حدود 5 بعد از ظهر به طول انجامید و تا حدود 11 p. m.

(سهشنبه شب در تظاهرات)

رزرو شد برای چند ساعت به پلیس گفت: جزئیات بیشتر در افراد دستگیر شده در دسترس خواهد بود بعد از ظهر چهارشنبه. پنج شنبه شب تمام کسانی که دستگیر شدند از شهرستان سونوما.

محلی تظاهرات آینه کسانی که در سراسر کشور و جهان در انتشار خشم برانگیخته شده توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که فوت کرد زمانی که یک افسر پلیس در مینیاپولیس برگزار شد او را رو به پایین در خیابان با زانو بر پشت گردن خود را برای نزدیک به دو ساعت در حالی که دستگیری او. درک چوین و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده اند; چوین شده است به اتهام قتل عمد و غيرعمد.

در سانتا رزا معترضان راهپیمایی از Roseland منطقه به دادگاه مربع و تا مندوسینو خیابان قبل از حرکت از طریق شرقی سانتا رزا وارد کالج و مک دونالد خیابان مناطق.

در حدود 9:30 بعد از ظهر Kucker گفت: ماموران مردی را دیدم که با برگزاری یک تفنگ ساچمهای مندوسینو و بنتون خیابان نزدیک به جبهه مارس.

ماموران بلافاصله درگیر و او را به بازداشت بدون حادثه است.

“پس از بازرسی تفنگ مشخص شد که تفنگ ساچمهای کاربردی بود اما بدون بار” Kucker گفت.

“مظنون قصد دیدن آنچه پلیس را به “سفید” مرد برگزاری یک تفنگ,” او گفت:.

مظنون اردن Choat, 30, از, Santa Rosa, رزرو شد در نقض مقررات منع رفت و آمد و حمل اسلحه گرم در هر دو جنحه.

او در حال برگزار شد در سونوما کانتی زندان و برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در Sonoma County Superior Court شنبه صبح.

در سانتا رزا دومین شب از سراسر شهر بود حکومت نظامی آغاز شد که در 8 p. m. بیشتر پلیس و اضافی موانع راه اندازی توسط پلیس در مرکز شهر راهرو درخواست تظاهرکنندگان برای گسترش خود در راهپیمایی به خیابان های مسکونی شرق سانتا رزا Junior College.

پلیس گفت که آنها دریافت برخی از تماس های از آتش بازی اخراج کردن و سنگ پرتاب وسایل نقلیه در جاده ها و در driveways. هیچ جزئیات در دسترس بود صبح روز چهارشنبه در مورد میزان خسارات ناشی در مناطق مسکونی.

در سونوما کانتی یکشنبه شب تظاهرات انجام افزودن احساسات به دلیل ژوئن 2 شده اند که 20 ام تولد از اندی لوپز بود که 13 سال از زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد در سال 2013 توسط یک Sonoma County sheriff معاون, که گفت که او فکر تفنگ اسباب بازی نوجوان حامل واقعی بود.

زمانی که معاون Erick Gelhaus فریاد زد: در لوپز از پشت Gelhaus گفت: هر بشکه از تفنگ – اسلحه بورس ساخته شده شبیه به یک تفنگ حمله – افزایش نسبت به او و او به ضرب گلوله لوپز هفت بار کشتن وسط ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>