بیش از 500 آپارتمان میله میله برای سابق سفر سایت

یک ائتلاف منطقه خلیج توسعه دهندگان و سرمایه گذاران در حال نهایی برنامه ای برای تبدیل سابق سفر mobile home park که عمدتا وارد در سال 2017 Tubbs آتش به یکی از سانتا رزا بزرگترین پروژه های مسکن.

جدید بیش از 500 اجاره آپارتمان میله میله برای خالی 13.3 هکتار سایت در مندوسینو خیابان که در آن بازسازی شده است و در انتظار نگه داشته در حالی که صدها نفر از خانه های ظهور در سراسر نقاط دیگر سانتا رزا سوخته در سال 2017 طوفان.

هر چند مدتها در انتظار حدود 340 میلیون دلار پروژه است که ماه به دور از هر گونه تایید و سال از ساخت آن می آید با وعده های بسیار مورد نیاز مسکن و امکانات رفاهی جامعه مشغول سانتا رزا عروق و برنامه ریزی برای اولویت بندی درخواست ها از هر آواره سفر ساکن که آرزوهای خود را به بازگشت.

“آن را بطور قابل توجهی بیشتر از من تا به حال انتظار می رود آنها را به انجام” گفت: لیندا Adrain یک دیرین سفر ساکن که قصد بازگشت. “این خیال باف از من انتظار می رود آن را به آن را بیشتر چیزهایی که برای رفتن آن. من احتمالا به گریه واقع است.”

آهسته حرکت پروژه رو یک شات در بازو در ژانویه هنگامی که شورای شهر به اتفاق آرا مورد تایید رسمی بسته شدن صفحه اصلی موبایل پارک در یک گزارش مورد نیاز توسط قانون ایالتی و محلی فرمان. این گزارش با اشاره به اینکه پارک ساکنان مانند Adrain را “کاهش” در مورد پرداخت $4,500, در علاوه بر این به بخشیده اجاره و آب و برق پس از آتش سوزی و بیمه حاصل.

Adrain اعتبار رمزی Shuayto که خانواده صاحب پارک سایت برای چشم پوشی سابق سفر ساکنان در حالی که او و توسعه دهندگان دست و پنجه نرم چگونه بهترین به جلو حرکت کند.

“اگر ما را مجبور می کردند در هر نقطه دیگری ما را تمام شده در خیابان” Adrain گفت: شورای شهر.

مجموعه جدید در 3575 مندوسینو Ave. خواهد بود به رهبری دو تیم توسعه حمل مقرون به صرفه و بازار-نرخ قطعات با برآورد مجموع 532 واحد است.

Burbank مسکن سانتا رزا و مرتبط با کالیفرنیا در سان فرانسیسکو را سر تا ساخت و ساز از 162 واحد برای سالمندان کم درآمد حسابداری برای حدود 30 درصد از واحدهای در سایت و به اندازه کافی برای بازگرداندن مسکن که قبلا ارائه شده توسط سفر کند. خانه موبایل پارک از دست 116 از آن 160 واحد در Tubbs آتش که منجر به کشته شدن دو سفر ساکنان.

ساخت و ساز از درآمد محدود واحد است که انتظار می رود هزینه حدود 90 میلیون دلار منابع مالی از جمله اعتبارات مالیاتی و کمک های مالی فدرال گفت: کارن مسی یک Burbank مسکن رسمی مدیریت پروژه توسعه مجدد.

“آنچه ما انجام داده ایم بیش از دو سال گذشته است که واقعا به ارائه پشتیبانی به قبل از ساکنان و همچنین به کار ما راه را از طریق بسته شدن فرایند” مسی گفت و اشاره کرد که توسعه جدید مسکن مقرون به صرفه خواهد بود مشروط بر تامین امنیت فدرال و بودجه دولت است.

ساکنان سابق mobile home park ارائه خواهد شد یک خانه در آن واحد جدید گفت: Burbank مسکن سخنگوی لوری لین هوگان اما Burbank در حال انتظار برای روشن شدن “چند موانع” در فرایند برنامه ریزی قبل از شروع رسمی بهره لیست. “پس از آن هنوز هم خیلی زود به می گویند که چگونه بسیاری از ساکنان سابق را قبول کند هنگامی که زمان می آید” هوگان گفت.

توسعه تا 370 بازار-نرخ آپارتمان خواهد شد انجام شده توسط شمال خلیج مندوسینو منابع — یک گروه گروگان داریوش اندرسون, یک سونوما مبتنی بر توسعه و لابی است که مدیریت سونوما رسانه های سرمایه گذاری که دارای فشار دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>