بیش از 50 مبتلا به کروناویروس در جنوب کالیفرنیا خانه سالمندان

در لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا خانه سالمندان شده است ضربه سخت coronavirus با بیش از 50 ساکنان آلوده — یک مشکل توسعه در میان خوشبینی محتاطانه است که موارد در دولت ممکن است اوج آهسته تر از انتظار می رود.

سرو کوه پست حاد و توانبخشی در یوکایپا شده است گفت: به فرض که همه از آن بیماران باید COVID-19 ویروس, San Bernardino County Department of Public Health مدیر Trudy Raymundo گفت. همانطور که از شنبه, 51 ساکنان و شش عضو هیات تا به حال آزمایش مثبت است. دو نفر فوت کرده اند از جمله 82 ساله که تا به حال موجود مشکلات سلامتی.

خانه سالمندان در شرق لس آنجلس نیست, پذیرش ساکنان جدید و تسهیلات بسته شده به بازدید کنندگان تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دو هفته اقامت در خانه سفارش Raymundo گفت.

وی به عنوان Newsom گفت: تلاش های فوق العاده برای نگه داشتن مردم در خانه را خریداری و زمان مورد نیاز برای آماده شدن برای یک انتظار اوج خروش از coronavirus موارد در هفته های آینده.

Newsom گفت: آهسته تر از پیش بینی افزایش موارد به معنی اوج است و در حال حاضر به احتمال زیاد به رخ می دهد در مارس هر چند که او تمایلی به گفتن نیست که آیا این بدان معناست که تاثیر بر دولت نمی تواند تقریبا به عنوان وخیم همانطور که در ابتدا می ترسید.

دو هفته پیش Newsom گفت: بیش از نیمی از دولت را 40 میلیون نفر می تواند آلوده تحت بدترین سناریو مورد.

“راستگو و کاندید فعلی مدلسازی است که در پایان پایین تر از ما طرح که من با شما صحبت کنم امروز” Newsom روز سه شنبه گفت. “به راحتی فردا من می توانم چیزی متفاوت و همین یکی فقط باید بسیار محتاط در مورد این.”

تحت Newsom جهت دولت شده است تقلا برای اضافه کردن 50,000 تخت بیمارستان به آن زمان 75,000 برای اطمینان از فضای کافی برای همه بیماران بالقوه در اوج بود.

در روز سه شنبه وجود دارد بیش از 8,200 موارد و حداقل 173 مرگ و میر گزارش شده در کالیفرنیا با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز. میشیگان است که 30 میلیون کمتر ساکنان به حال در مورد 7,600 موارد و حداقل 259 مرگ و میر.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که به عنوان تست رمپ تا تعداد موارد رشد خواهد کرد و در برخی موارد بسیار به سرعت.

بسیاری از آنها اعتبار دولت اولیه اقدام به صدور اقامت در خانه سفارشات — برای اولین بار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو دو هفته پیش و پس از آن چند روز بعد در لس آنجلس و بقیه دولت با موفقیت کاهش, افزایش موارد است.

بسیاری از کسب و کار خرده فروشی و اجتماعی در سالن های مانند پارک بسته شده, رستوران ها تنها ارائه را یا تحویل و از مدرسه به دانشگاه ها بسته شده اند و برای هفته ها.

در روز سه شنبه سان فرانسیسکو و شش شهرستانهای اطراف تمدید پناهگاه در محل سفارشات تا آوریل 3 و افزود: محدودیت های جدید از جمله بسته شدن زمین های بازی پارک سگ در مکان عمومی, پیک نیک, مناطق زمین های گلف و تنیس و بسکتبال دادگاه استخرهای شنا و سنگ نوردی دیواره.

همچنین در روز سه شنبه, دولت, سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond هشدار داد که او انتظار دارد که مدارس بسته باقی می ماند به تابستان و پیشنهاد کرد که مناطق طرح برای ارائه به دیگر اشکال از آموزش را برای بقیه سال تحصیلی.

میلیون ها نفر از جوانان در حال گرفتن “آموزش از راه دور” از طریق آموزش آنلاین و یا روش های دیگر مانند تماشای ویژه پخش عمومی برنامه های. اما لس آنجلس Unified School District نمی رسید تمام آن 600,000 دانش آموزان است.

برخی از 15,000 آموزان بالا گرفته نشده در هر آموزش آنلاین و دیگر 26,000 که شرکت نکرده اند بررسی می شود روزانه از دانشگاه های بسته شده در مارس 16, سرپرست Austin Beutner روز دوشنبه گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>