بیش از 100 سرباز باید آسیب های مغزی در ایران از حمله موشکی پنتاگون می گوید

بیش از 100 متحده خدمات اعضای صدمات ناشی از ضربه مغزی از ایران در حملات هوایی در العین al-Asad پایگاه هوایی در عراق در ماه ژانویه وزارت دفاع گفت: تعدادی بود که بیش از 50% بالاتر از آنچه قبلا افشا می شود.

از 109 سربازان که تشخیص داده شده اند با مغز آسیب های 76 تا به حال بازگشت به وظیفه مقامات روز دوشنبه گفت:.

“ما سپاسگزار به تلاش های تیم پزشکی حرفه ای که مشغول به کار مجدانه برای اطمینان از سطح مناسب برای مراقبت از خدمات ما اعضای آن فعال است در حدود 70 درصد از کسانی که مبتلا به بازگشت به وظیفه” گفت: الهام فرح, پنتاگون, وزیر مطبوعات.

آخرین شمارش که به طور پیوسته رشد کرده است از ژان. 8 اعتصاب کشید تضاد با ادعای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این ساعت پس از این حمله که هیچ آمریکایی ها صدمه دیده شد. تعدادی نیز تأکید غیب اثر صدمات ناشی از ضربه مغزی که گاهی اوقات نمی آشکار علائم برای چند روز یا چند هفته اما می تواند در دراز مدت جسمی یا روانی اثرات.

و به عنوان آسیب و تلفات نصب شده, جانبازان گروه و دیگران را وضع انتقاد در کاخ سفید در بخشی به دلیل در ژانویه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و صدمات به عنوان “بسیار جدی است.”

“من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری Jan. 22 در داووس سوئیس. “من نمی آنها را در نظر بگیرید صدمات بسیار جدی نسبت به دیگر آسیب دیده اند.”

حداقل ده موشک از کار اخراج شدند در این حمله که در قصاص برای قتل اوباما با قاسم سلیمانی توسط امریکا در بغداد در Jan. 3. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا گفت: هیچ آسیب وجود دارد اما یک هفته بعد گفت: چند سرویس اعضا مورد بررسی قرار گرفتند ممکن است ضربات مغزی است.

سپس روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در داووس وزارت دفاع گفت که 34 نفر دچار آسیب های مغزی. تعداد بود و بعد از آن افزایش یافته و به 50 و سپس به 64 با مقامات نظامی گفت که علائم صدمات ناشی از ضربه مغزی می تواند هفته ها به نظر می رسد.

مکرر تجدید نظر کشیده اند خشم و انزجار از برخی جانبازان و سناتور.

“تعداد فقط نگه می دارد تا” پل Rieckhoff بنیانگذار عراق و افغانستان سربازان امریکا گفت در توییتر در روز دوشنبه. “آن زمان برای کنگره به تقاضای تحقیق کامل. عمومی و خانواده های نظامی ما سزاوار حقیقت است.”

فرانک Luntz یک دیرین استراتژیست جمهوری خواه گفت: در توییتر در روز دوشنبه که ضربه مغزی “می تواند ناتوان کننده اثرات مادام العمر.”

“ما نباید پنهان ما جانبازان صدمات فقط تظاهر به مانند ما شکست ناپذیر است,” او گفت:.

صدمات ناشی از ضربه مغزی می تواند منجر به از قدرتمند تغییرات در فشار جو است که همراه با یک انفجار بود که از یک موشک کلاهک. تنها در چند سال گذشته به پنتاگون ساخته شده یک تلاش قابل توجهی به درک کنن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به نظر می رسد به اکو احساسات مشترک در اوایل سال جنگ در عراق و افغانستان که در آن نیروهای لرزاند توسط انفجار بودند مشخصه uninjured و طلیعه بازگشت به وظیفه تنها به اثرات طولانی مدت از انفجار آشکار هفته ها و ماه های بعد.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: در یک کنفرانس خبری در ماه ژانویه که پنتاگون در زمان آن نوع از صدمات “بسیار جدی است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به سوالات دوشنبه بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>