بیش از 100 متهم به غارت ضرب و جرح در کالیفرنیا

سان فرانسیسکو — کالیفرنیا مقامات متهم بیش از 100 نفر با غارت تجاوز و دیگر جنایات در طول و در اطراف اعتراضات در حالی که پلیس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان گفت: یک شکستن مشکوک درگذشت و پس از اینکه به ضرب گلوله های پلیس که اشتباه چکش خود را برای یک تفنگ.

بیش از 3000 نفر دستگیر شده اند در لس آنجلس پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد اکثر متهم به نقض مقررات. این شهرستان تولید می شود که سهم عمده ای از کسانی که به اتهام 61. Sacramento County ثبت شده است اتهامات علیه 43 نفر و اورنج کانتی آورده جنایت موارد در برابر دو مرد متهم یکی از تلاش برای سرقت یک ماشین پلیس و دیگری از حمله یک افسر با پرتاب سنگ و بطری در طول تظاهرات.

لس آنجلس منطقه دادستان منطقه جکی Lacey است برای انتقاد بی میلی را به اتهام علیه افسران پلیس برای سوء. در برخی از لس آنجلس تظاهرات تظاهرکنندگان شعار می دادند برای او برداشته شود.

او گفت که او با پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز “که در حال حاضر به ارمغان آورده اند نیاز به توجه به نابرابری نژادی در سراسر جامعه ما از جمله در سیستم عدالت کیفری” اما وظیفه “محاکمه افرادی که غارت و خرابگری جامعه ما است.”

از اتهامات عنوان شده در جنایات در طول گاهی اوقات خشونت و غارت در آخر هفته گذشته و شنبه. پس از آن شده است وجود دارد بسیار کمتر از جرم و جنایت و تظاهرات گرفته اند در خوشبینانه تر جو است. رهبران محلی و پلیس باید, گاهی, گرفته, زانو با تظاهر کنندگان.

ستاره NBA Steph کاری و کلی تامپسون راهپیمایی با معترضان در اوکلند در روز چهارشنبه در حالی که تظاهرات مسالمت آمیز جذب بسیاری از هزاران نفر برگزار شد در لس آنجلس و سان فرانسیسکو. بسیاری از جوامع دیگر تا به حال کوچکتر تظاهرات.

به عنوان چشمک می زند از خشونت و نمیتوانیم خرد شدن برخی از کالیفرنیا استان ها و شهرستانها کوتاه حکومت نظامی ساعت و یا اعلام کرد قصد دارد برای پایان دادن به آنها.

لس آنجلس عقب رانده شروع آن مقررات منع رفت و آمد از 6 بعد از ظهر تا 9 بعد از ظهر یک راهنما به تازگی بازگشایی رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی است که تعطیل شد, برای ماه توسط ضد coronavirus سفارشات.

“این فقط کشتن من شام خدمات. اما به اعتقاد من حکومت نظامی کمک می کند تا نازک کردن جمعیت گفت:” دارن Melamed صاحب پیتزا رستوران جهان بود که امان آسیب عمده که آمار ده ها تن از همسایه کسب و کار در Fairfax منطقه.

سان فرانسیسکو را بلند آن حکومت نظامی صبح روز پنجشنبه شهردار لندن نژاد اعلام کرد. او دستور داد روزانه 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد پس از گسترده نمیتوانیم و سرقت شنبه شب اما برخی از ناظران گفته بودند ناراحت محدودیت در آزادی بیان است.

“پس شنبه شب این مهم برای ایمنی از ساکنان ما به اطمینان حاصل شود که ما می تواند به جلوگیری از خشونت و خرابکاری است که گرفته شده بود اما ما می دانیم که اکثریت قریب به اتفاق مردم معترض در حال انجام این کار مسالمت آمیز و اعتماد ما است که ادامه خواهد داد” نژاد گفت.

سن خوزه نیز بلند خواهد شد در آن حکومت نظامی صبح روز پنجشنبه در حالی که آالمدا کانتی برنامه ریزی شده برای پایان دادن به یک وجود دارد جمعه ساعت 5 اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت این شهر را با اکراه نگه داشتن آن 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در جای خود به طور نامحدود هر چند پلیس در حال عاقلانه در مورد بازداشت معترضان.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو شهرستان وللجو شده است یک استثنای قابل توجهی به سایر شهرستانها بیشتر صلح آمیز است. پنجاه نفر از اعضای گارد ملی وارد سهشنبه شب در میان یک دوم مستقیم بعد از خشونت نمیتوانیم و سرقت است.

روز چهارشنبه رئیس پلیس Shawny ویلیامز منتشر شد جزییات تیراندازی پلیس که به کشته شدن شان Monterrosa, 22, از سان فرانسیسکو.

فرمانده گفت: ماموران در پاسخ به تماس های از غارت در Walgreens حدود ساعت 1 صبح روز شنبه مواجه حدود ده نفر در پارکینگ. یکی از مظنون ماشین منفجر و به یک وسیله نقلیه پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>