بیشتر تست اقامت-صفحه اصلی هشدار به واشنگتن دعوا ویروس

سیاتل >> اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری به انتظارنشسته بودند تا در تاکوما گنبد برای درایو از طریق COVID-19 تست, وزارت اصلاحات گفت: زندانیان شروع به ساخت بیمارستان روپوش و پادشاه شهرستان اعلام کرد که آن را تبدیل به یکی دیگر از امکانات به یک مرکز برای بیماران آسیب پذیر شنبه به واشنگتن نگهداری می شود تا مبارزه با کروناویروس.

دولت گزارش اضافی 11 مرگ و میر امروز آوردن مجموع آن به حداقل 94 ترین در ایالات متحده است. واشنگتن در حال حاضر نزدیک به 1800 مورد تأیید. تعداد کسانی که انتظار می رود برای ادامه به افزایش است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee جمعه هشدار داد که در حالی که او هنوز تصویب سختگیرانه تر اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با گسترش coronavirus مانند کسانی که اعمال شده توسط کالیفرنیا و نیویورک و کشورهای دیگر اگر مردم همچنان به چشم پوشی از شرایط فعلی او “را دورتر برای محافظت از 7 میلیون واشنگتن است.”

او تصریح کرد که پیام امروز در یک تلفن تاون هال با حدود 14000 سالمندان از سراسر کشور ترغیب آنها به استفاده از قدرت نظیر فشار به مردم به ماندن در خانه.

“ما می توانیم تاثیر همسایگان ما است. ما می توانید ما را تحت تاثیر قرار grandkids” او به آنها گفت. “ما همه رهبران اینجا.”

او از مردم خواست بیش از 65 به رفتن به کار می کنند مگر اینکه آنها در یک “ضروری” است.

قرار ملاقات پر سرعت برای درایو-از طریق آزمایش شکافها در تاکوما گنبد که در آن مقامات بهداشت گفت: آنها را اداره 240 تست در هر روز از امروز از طریق پنج شنبه به مردم آسیب پذیر بهداشت حرفه ای اولین پاسخ دهندگان و دیگر کارگران ضروری از جمله مواد غذایی فروشگاه کارکنان.

وزارت اصلاحات امروز اعلام کرد که ظرف چند روز آینده زندانیان در آن اصلاحات صنایع برنامه در Coyote ریج اصلاحات مرکز در کانل آغاز خواهد شد ساخت لباسهای محافظ در پاسخ به سراسر کشور کمبود. تولید خواهد شد و سپس گسترش به پارچه و مغازه های هوایی در ارتفاعات اصلاحات مرکز Clallam خلیج اصلاحات مرکز و واشنگتن اصلاحات ، در نهایت 12 اصلاحات کارکنان و 160 زندانی کارگران انتظار می رود به را تشکیل می دهند تا 6000 لباسهای هر روز بخش گفت.

اورت شهردار Cassie فرانکلین با صدور اقامت-صفحه اصلی بخشنامه به شهرستان 110,000 ساکنان جمعه — اعتقاد بر این بود که برای اولین بار چنین دستور صادر شده در دولت است. فرانکلین گفت: ساکنان تنها باید ترک خانه های خود را برای ماموریت برای حفظ سلامت و ایمنی مانند چیدن پزشکی دیدن یک دکتر و یا اخذ تامین و یا به صورت ضروری دولت یا عملکرد کسب و کار. افرادی که باید ترک خانه های خود و یا کسانی که برای انجام این کار, هوای آزاد, ورزش, خواسته برای نگه داشتن 6 پا و دور از دیگران, او گفت:.

مدیران باقی مانده تنها بیمارستان در یاکیما همچنین از مردم خواست در خانه بمانند و گفت: در یک کنفرانس خبری امروز آنها می ترسید شیوع وجود دارد که به سرعت پایمال بهداشت محلی سیستم Yakima هرالد-جمهوری گزارش شده است.

“هر کس نیاز به رفتن به خانه در حال حاضر,” دکتر گفت: مارتی Brueggemann, افسر ارشد پزشکی در ویرجینیا ماسون بیمارستان یادبود. “اگر ما در انجام این کار ما می تواند تفاوت را. ما می تواند به کاهش COVID-19 در یاکیما اما ما نمی توانیم آن را متوقف کند. هیچ واکسنی وجود دارد.”

پادشاه شهرستان است که در حال حاضر راه اندازی سایت های مختلف برای درمان بیماران قادر به قرنطینه در خانه گفت: امروز آن مشغول به کار بود با Harborview Medical Center به راه اندازی یکی دیگر از امکانات از جمله برای بیماران آسیب پذیر در شهرستان متعلق به ساختمان در سراسر خیابان از بیمارستان است. ساختمان Harborview سالن در حال حاضر خانه های افزایش پناهگاه بی خانمان اما نجات ارتش موافقت کرده است به حرکت پناهگاه در حال حاضر به نزدیکی یک انبار.

که اجازه خواهد داد که این شهرستان به باز کردن یک 45-تخت COVID-19 مرکز بازیابی برای بیماران آسیب پذیر آزاد کردن فضای بیشتر در داخل بیمارستان برای کسانی که نیاز به مراقبت حاد در انتخابات گفت: در انتشار اخبار.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>