بیشتر سونوما کانتی مدارس نزدیک میان coronavirus نگرانی

بسیاری از سونوما کانتی K-12 مدرسه و منطقه خواهد بود تعویض به خانه یادگیری به عنوان محلی تلاش های به عمل اجتماعی فاصله تا سطح شیب دار برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

حداقل 11 بیشتر مناطق و مدارس یکشنبه اعلام کرد آنها خواهد بود تعلیق کلاس درس پس از سونوما کانتی اداره آموزش و پرورش توصیه می شود همه محلی ولسوالی شیفت به آموزش از راه دور از طریق حداقل مارس 27.

کوتاتی-رونرت پارک Rincon Valley, West منطقه سونوما کانتی اتحادیه بالا و Piner-الیوت اتحادیه در میان آخرین مناطق اعلام سوئیچ یکشنبه پیوستن به حدود ده نفر دیگر که روز شنبه اعلام کرد که اجرای آموزش از راه دور پس از رخصتی بهار این هفته است.

این تعطیلی در حال حاضر تاثیر بسیاری از شهرستان حدود 70,000 دانش آموزان مدرسه. ولسوالی ها امیدوار به بازگشایی کلاس های درس خود را در مارس 6.

“ما می دانیم که تعلیق کلاس ایجاد اختلال قابل توجهی به زندگی دانش آموزان و کارکنان و خانواده” SCOE سرپرست استیو Herrington گفت: در یک بیانیه آماده. “مدارس شده اند و مجدانه در حال آماده شدن برای نحوه ارائه تداوم آموزش و پرورش, وعده های غذایی و دیگر خدمات حیاتی حتی اگر دانش آموزان از لحاظ جسمانی در مدرسه.”

پتالوما مدارس شهرستان دومین منطقه در شهرستان است معوق تصمیم گیری در بسته کردن آن دانشگاه تا کنون. این منطقه در بیانیه ای گفت: دوشنبه این امر گسترش رخصتی بهار اضافی هفته از طریق مارس 27 قبل از به طور بالقوه تعویض به آموزش از راه دور. این هفته اضافی استفاده می شود برای آماده سازی آموزش از راه دور گزینه اگر منطقه می رود که در مسیر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im