بیشتر مغازه ها و رستوران ها در کا Makana علی را در Kapolei, به بازگشایی در روز جمعه

بیش از یک دوجین از مغازه ها در کا Makana علی را باز هوا خرده فروشی در Kapolei در حال بازگشایی در روز جمعه از پیوستن تعداد زیادی از دیگران در اوآهو دیگر مراکز نیز به عنوان لوکس ردیف در Waikiki.

Ka Makana علی عبادتى یک مرکز با بیش از 100 مغازه ها و رستوران ها امروز اعلام کرد که آن عامل ساعت باقی خواهد ماند و از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه تا پنج شنبه و از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روز یکشنبه.

روز جمعه برخی از فروشندگان ممکن است رعایت مرکز ساعت, در حالی که دیگران ممکن است تغییر ساعت خود را از عملیات و دیگران ممکن است باقی می ماند بسته شده است.

این مناطق محل استقرار دادگاه مرکز و بازار مواد غذایی صندلی بسته باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی مرکز گفت و زمینه های مشترک ممکن است تنها مورد استفاده برای آمدن و رفتن به کسب و کار نه برای طولانی.

“هدف ما همیشه این است که به ارائه یک محیط امن و سالم برای جامعه ما” گفت: استفانی انگلستان, مدیر کل در کا Makana علی ” در انتشار اخبار. “ما همچنین درک می کنیم که ما در یک موقعیت منحصر به فرد به عنوان یک فضای باز در مرکز و ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کسانی که بازدید Ka Makana علی) ، ما فوق العاده مستاجران که کار سخت برای دیدار با نیازهای جامعه ما است و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما ارزش کارکنان می تواند بازگشت به شغل خود را در یک محیط امن و کارآمد.”

به دستور شهردار کرک کالدول اضطراری سفارش و توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از کاربران ورود به این مرکز باید پوشیدن ماسک های صورت که پوشش بینی و دهان در همه زمان در حالی که در کا Makana علی) ،

این مرکز را به دست عفونی در دسترس از طریق اموال پیاده سازی یک فرکانس بالاتر از تمیز کردن و ضد عفونی و یادآوری بازدید کنندگان به رعایت اجتماعی فاصله گرفت.

در علاوه بر این:

>> معرض خطر جمعیت از جمله kupuna و دیگران در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 هستند خواست به ماندن در خانه تا حد امکان.

>> هر کسی که احساس می کند بیمار دارای تب یا سرفه و یا برگزاری نمایشگاه علائمی مانند تنگی نفس یا اشکال در تنفس و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و یا از دست دادن طعم و مزه و یا بوی خواست به ماندن در خانه تا حد امکان. هر کسی که در تماس نزدیک با یک مشکوک یا تایید COVID-19 مورد در گذشته 16 روز نیز خواست در خانه بمانند.

>> هر کس باید حفظ حداقل 6 فوت از جدایی فیزیکی از مردم به حد کمال ممکن است.

>> هر کسب و کار را محدود مشتری اشغال به حفظ 6 پا فاصله مورد نیاز است.

>> هر کسب و کار باید ضد عفونی کننده دست و بهداشتی محصولات به راحتی در دسترس برای کارکنان و مشتریان است. کارکنان اداره موارد از مشتریان مانند پول نقد و یا کارت های اعتباری را اغلب با استفاده از دست عفونی.

>> همه کسب و کار را به طور مرتب ضد عفونی کردن همه بالا لمس سطوح.

>> همه کسب و کار را پیاده سازی فرآیندهای برای حفاظت kupuna و در معرض خطر مشتریان.

>> Ka Makana علی را و مستاجران آن ارسال خواهد شد ساعت آنلاین و همچنین به عنوان چگونه برای رسیدن به آنها از طریق تلفن و یا آنلاین و اجرای وانت و یا تحویل.

“در پایبندی به فرماندار منظور ما خواهش مهمانان ما برای جلوگیری از ورود این مرکز در صورتی که علائم شبه آنفولانزا و یا در غیر این صورت خوب نیست” انگلستان گفت. “لطفا برای حفظ شش پا با فاصله از یک دیگر و نه لرزش دست و یا در تعامل با غیر ضروری تماس فیزیکی است.”

در زیر یک لیست از خرده فروشان و رستوران ها و باز کردن برنامه در کا Makani علی) ،

بازگشایی جمعه

عشق ورزیدن به برکت زندگی, The Coffee Bean & Tea Leaf, Forever21 قرمز دریافت Nutz لباس محلی, تب, محلی, تب, بچه ها, تصاویر به همراه چاپ Rip Curl Skechers, SoHa, زندگی, مترو, T&C گشت و گذار طرح های متفکر, اسباب بازی, Valyou مبلمان و آتشفشان E-Cigs.

باز جمعه

AT&T معروف کفش و فروشگاه.

باز جمعه

عقاب آمریکایی و Aerie

رستوران ها و EATERIES

در میان کسانی که برای takeout, منظقه وانت و یا تحویل: Alyssandra را Auntie anne’s, California Pizza Kitchen, The Cheesecake Factory, Cinnabon, پنج بچه همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده, من عاشق کره و کباب Infinitea, Jollibee, Kickin’ Kajun, Koa خانه نان شیرین و پهن, L&L هاوایی, BBQ, Moani جزیره اغذیه فروشی و مشروب فروشی & Bar, Okome بنتو & Sushi, ‘Olino کافه, Papa john’s, ساکورا, ژاپنی, رستوران عمو Lani را Poi Mochi و وندی. S&S تایلندی آشپزخانه باز آوریل 2 به مطلوب بررسی است.

هنوز باز

در میان خرده فروشان و خدمات است که باقی مانده اند باز برای مدت زمان اقامت در خانه ترتیب عبارتند از: همپتون مسافرخانه & سوئیت Straub مرکز پزشکی Kapolei, کلینیک و مراقبت فوری PetSmart, Medic808, T-Mobile, Verizon و فریب از لوازم جانبی.

بازدید KaMakanaAlii.com برای جزئیات بیشتر و به دنبال center @kamakanaalii در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de