بیشتر در نقاط روستایی شهرستان سونوما در حال حاضر موضوع را به قلم مو ترخیص کالا از گمرک برای جلوگیری از خطر آتش سوزی

با شوم آتش فصل در حال حاضر آغاز شده سونوما کانتی سرپرستان باید دو برابر این تعداد از خواص روستایی تحت پوشش قانون محلی نیاز ساکنان و مالکان به اصلاح درختان و برش چمن برای ایجاد یک firebreak در اطراف خانه.

اقدام به گسترش نیاز برای “دفاع فضایی” برای 70,000 خواص خارج نه شهرستانها با هدف کاهش آتش سوزی سوخت به عنوان داغ, آب و هوا باد می وزد در ادامه به خشک شدن چشم انداز است. اصلاح فرمان امر به همه بهبود یافته و unimproved بسته در منطقه unincorporated با معافیت برای محصول زمین مانند تاکستان و حشیش در عملیات. خانه در زمین های کشاورزی منوط به نیاز.

شروع در اواخر این ماه در این شهرستان انجام خواهد شد بازرسی از حدود 2,400 خواص از تمام اندازه ها واقع در 10 آتش ولسوالی در unincorporated areas county Fire مارشال جیمز ویلیامز گفت.

“حذف پوشش گیاهی خطرناک و مواد قابل احتراق کمک می کند تا به کاهش آتش سوزی ها و ترویج بهداشت عمومی و ایمنی” ویلیامز گفت: هیئت ناظران در طول یک زوم جلسه روز سه شنبه.

دفاع فضایی شامل یک “ناب و پاک و سبز” منطقه 30 فوت از سازه های مسکونی و “کاهش سوخت” منطقه است که می تواند به حفظ پوشش گیاهی طبیعی از 30 به 100 فوت است.

ویلیامز گفت: آن را فراهم آتش “یک منطقه که در آن آنها می توانند به کار برای حفاظت از سازه ها.”

سرپرست جیمز گور گفت: این حرکت برای از بین بردن یک سطح زیرکشت حد از دفاع از فضای انتخاباتی به موقع بود. “ما در گذشته باران اما قبل از دیابلو بادها,” او گفت: با اشاره به بادهای قوی که رو این شهرستان مخرب ترین و مرگبار سقوط, آتش سوزی.

کال آتش سوزی گزارش شده 2,338 آتش سوزی در بیش از 6,600 هکتار در سال جاری از جمله دو هفته گذشته سوزان حدود 250 هکتار از مرتع در نزدیکی کالیفرنیا و از 1800 هکتار بلدرچین آتش در Solano County است.

پت Abercrombie رئیس Fitch, ديد کوه, انجمن در هلدزبرگ تایید و تلاش برای پاک کردن زمین های روستایی از جمله کوه های پوشیده شده از درخت بالا-خطر آتش منطقه است.

“این دومین هفته از ماه ژوئن آن را 90 درجه خارج,” او گفت:. “همه ما امیدواریم که ما می تواند مردم را به انجام آنچه آنها نیاز به انجام است.”

شهرستان, قانون تصویب شده در سال 2016 مجاز دفاع فضایی بازرسی در مورد 35,000 خواص پنج هکتار یا کمتر به تمرکز بر اجرای قانون در مناطق با بیشتر جمعیت و تراکم مسکن یک county کارکنان گزارش گفت:. اما وسعت زمین به جریب محدود کردن دستبند شهرستان توانایی پاسخگویی به شکایات بیش از حد پوشش گیاهی در قطعات بزرگتر.

تجدید نظر شده قانون, برنامه ریزی برای نهایی هیئت مدیره اقدام ژوئن 23, حذف پنج هکتار از حد و همچنین 1000 $در-یک-روز مجازات برای noncompliance گفت: لیندا Schiltgen معاون مشاور شورای.

جدید مجازات اولیه تخلف 100 دلار است اما Schiltgen و ویلیامز با تاکید بر شهرستان قصد آموزش عمومی و نه مجازات.

“همه در همه وجود دارد به نظر می رسد آگاهی بیشتر از” ویلیامز گفت: سرپرستان.

آتش مارشال گفت: او را مدیریت خواهد کرد بازرسی از 2,400 روستایی خواص, پیش بینی که نیمی از آن را نمی خواهد به اندازه کافی دفاع فضایی. دور دوم بازرسی او امیدوار خواهد رسیدن به 80 تا 90 درصد انطباق.

این شهرستان دارای قدرت به منظور پاکسازی توسط پیمانکاران اما تنها $80,000 به پرداخت هزینه برای این کار خواهد شد که صورتحساب به مالکان ویلیامز گفت. “ما نگاه کنید ببینید چه فاحش” در تعیین که در آن به منظور پاکسازی, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>